Çözüldü Windows "problem reporting" ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

spawn13

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarım genellikle Google'da gezınırken 5 sn boyunca donuyor mouse klavye kilitleniyor ve siyah ekran oluyor. USB sesi geliyor, düzeliyor. Kaldığım yerden devam edıyorum. Reset vb atmıyor. Bu sırada gorev yonetıcısını açtım, Windows problem reporting vardı. Kayboldu bir anda. Bu sorun neden kayklanıyor?

Çözüm
Windows üzerinde bir yazılım hata verince o hizmet çalışır. Windows dosylarında sorun var demek ki.

CMD'yi yönetici olarak çalışıtırp sfc /scannow komutunu giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatın. Ardından alt kısımda paylaştığım rehber içinde yer alan 3 komutu sırası ile tekrar CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp giriniz. Ardından sistemi yeniden başlatınız.

Bu girdiğiniz 4 komut Windows dosyalarını onarmaya yarar.
Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Windows üzerinde bir yazılım hata verince o hizmet çalışır. Windows dosylarında sorun var demek ki.

CMD'yi yönetici olarak çalışıtırp sfc /scannow komutunu giriniz. İşlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatın. Ardından alt kısımda paylaştığım rehber içinde yer alan 3 komutu sırası ile tekrar CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp giriniz. Ardından sistemi yeniden başlatınız.

Çözüm

Dediklerinizi yaptım şimdilik bir sorun yok umarım düzelmiştir teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı