Windows şifre ekranında klavye çalışmıyor

Başıma geldi. Numaralar çalışıyor ama harfler çalışmıyor. Maile kod istedim ve giriş şifresini sadece numara yaptım.

Ben böyle çözdüm;
Shift+yeniden başlat basılı tuttum o çıkan seçeneklerde
Cmd ‘yi çalıştırdım.
Regedit yazdım o kayıt defteri penceresi açıldı. VE Sol üstten Dosyalar kısmından masaüstündeki belgelere ulaştım sonra bir USB takıp onları aktardım daha sonra yeniden format çektim. Çok şükür boot prog. uğraşmadan zararsız atlattım. Windows’u da parolasını da Allah kahretsin umarım kimse yaşamaz bu sorunu. İyi günler.

Ben böyle çözdüm;
Shift+yeniden başlat basılı tuttum o çıkan seçeneklerde
Cmd ‘yi çalıştırdım.
Regedit yazdım o kayıt defteri penceresi açıldı. VE Sol üstten Dosyalar kısmından masaüstündeki belgelere ulaştım sonra bir USB takıp onları aktardım daha sonra yeniden format çektim. Çok şükür boot prog. uğraşmadan zararsız atlattım. Windows’u da parolasını da Allah kahretsin umarım kimse yaşamaz bu sorunu. İyi günler.
Allah'tan uğraşmadan yapmışsın format atmışsın. Birde ugrassaydin ne olurdu kim bilir:)))

Arkadaşlar Windows 10 şu anda klavye sorunundan dolayı giriş ekranında kaldı. Elimde 2 adet klavye var denedim ama çalıştırmıyor. İşin daha da kötüsü EKRAN KLAVYESİ'nin çalışmaması. Bu nasıl bir bug anlamış değilim. Windows 10 kurulumunda mecbur hesap açmıştım, sonra şifreyi kaldırmak için giriş seçeneklerinden yeni şifre penceresi geldiğinde işlemi yarıda bırakıp yeni şifre girmemiştim. Şu anda "bir sorun oluştuğundan PIN'iniz kullanılamıyor" uyarısı geliyor ve e-posta şifremi girmemi istiyor ama klavyeler çalışmadığı için bu giriş ekranında kaldım. Önerisi olan yardım edebilir mi?

Merhaba konuyu hortlatacağım ama hocam çözümünü bulabildinizmi

Geri
Yukarı