Çözüldü "Windows Update bazı güncelleştirme dosyaları doğru şekilde imzalanmamış. Hata kodu: (0x800B0109)" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cdentypeek

Decapat
Daha fazla  
1638720012303.png

Hata yukarıdaki gibidir, yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1638719966960.png
    1638719966960.png
    65,9 KB · Görüntüleme: 57
Çözüm
1. Yöntem;

2. Yöntem;
  1. Denetim Masası -> Sorun Giderme -> Sistem ve Güvenlik kısmında bulunan Windows Update sorun gidericisini çalıştırın. Bulunan sorunlar olursa onları çözün.
  2. Çalıştır'a "%temp%" ve "temp" yazarak iki klasörü de temizleyin, silinmeyen dosyalar olursa atlayabilirsiniz.
  3. Çalıştır'a "services.msc" yazarak hizmetler ekranına girin ve Windows Update servisini durdurun. Ardından "C:\Windows\SoftwareDistribution" klasörünün içeriğini temizleyin.
  4. Sistemi yeniden başlatıp tekrar güncellemeleri kurmayı deneyin.
Yine hata alırsanız CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp SFC /scannow komutuyla hasarlı sistem dosyaları var mı kontrol edin.

Oldu da bu sefer de güncellemeyi yükledim yeniden başlattım hata verdi.
Format attım düzeldi 😃
1. Yöntem;

2. Yöntem;
  1. Denetim Masası -> Sorun Giderme -> Sistem ve Güvenlik kısmında bulunan Windows Update sorun gidericisini çalıştırın. Bulunan sorunlar olursa onları çözün.
  2. Çalıştır'a "%temp%" ve "temp" yazarak iki klasörü de temizleyin, silinmeyen dosyalar olursa atlayabilirsiniz.
  3. Çalıştır'a "services.msc" yazarak hizmetler ekranına girin ve Windows Update servisini durdurun. Ardından "C:\Windows\SoftwareDistribution" klasörünün içeriğini temizleyin.
Yine hata alırsanız CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutuyla hasarlı sistem dosyaları var mı kontrol edin.

1. Yöntem;

2. Yöntem;
Yine hata alırsanız CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp SFC /scannow komutuyla hasarlı sistem dosyaları var mı kontrol edin.

Oldu da bu sefer de güncellemeyi yükledim yeniden başlattım hata verdi.
Format attım düzeldi 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı