Windows Update Intel'in eski sürücüsünü indiriyor

• Konuyu başlatan Kakooo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 385

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTx
Arkadaşlar wushowhide ile gizledim. Peki gizlemekten yana DDU ile silip yüklesem düzelir mi? Düzelse bile Intel'in tüm sürücülerini nasıl indirebilirim?

@claus

arkadaşlar ben laptop kullanıyorum dahili ekran kartı sürücüsünün eskisini indiriyor peki ddu dan intel seçip silince nasıl yeni driverları indiricem?

Son düzenleme:
Arkadaşlar wushowhide ile gizledim. Peki gizlemekten yana DDU ile silip yüklesem düzelir mi? Düzelse bile Intel'in tüm sürücülerini nasıl indirebilirim?

@claus

Arkadaşlar ben laptop kullanıyorum dahili ekran kartı sürücüsünün eskisini indiriyor peki DDU'dan Intel seçip silince nasıl yeni driverları indireceğim?

DDU ile kaldırdıktan sonra Intel'in sitesinden en güncel sürümü kurabilirsiniz.

En güncel sürümü indirdikten sonra DDU ile silin. Silmeden önce internet bağlantınızı kesin. Güncel sürücüyü kurduktan sonra internet bağlantınızı tekrar aktif hale getirin.

Hocam teşekkürler gerek kalmadı bugün Windows 10'a temiz kurulum yapacağım. Laptopu aldığımdan beri 4-5 kez sıfırlama ve bir format (bugün 2 olacak) ssdde sorun var mıdır? (bu yaz ağustosda aldım)

@gumusdag

@neXusTS

Son düzenleme:
Hocam teşekkürler gerek kalmadı bugün Windows 10'a temiz kurulum yapacağım. Laptopu aldığımdan beri 4-5 kez sıfırlama ve bir format (bugün 2 olacak) ssdde sorun var mıdır? (bu yaz ağustosda aldım)

@gumusdag

@neXusTS
Temiz kurulum yapsanız dahi dediğim adımları uygulamazsanız Windows eski sürücüleri indirmeye devam edecek. 5-6 formatla ssd sağlığı çok bozulmaz.

Ben şimdi her şeyi yaptım, hatta NVIDIA dirverlarını da silip yükleyeyim dedim ama oyunlarda bariz FPS düşüşü yaşadım ne yapmam gerek? Sürücüleri atsam kontrol edebilecek var mı? @181951 @gumusdag

Arkadaşlar tamamdır. Tüm sorunlarım çözüldü. Başta @181951, @claus, @neXusTS, @Donanım Parçası, @gumusdag, @Cetrion ve daha saymadığım çok kişi var. Bunlar en son yardım eden insanlar. Herkese çok teşekkür ederim. Hayatınızda kendiniz gibi nice iyi insanlarla karşılaşırsınız umarım. İyi günler. Sorunum olursa başvurmaktan çekinmeyeceğim.

Son düzenleme:
Ben şimdi her şeyi yaptım, hatta NVIDIA dirverlarını da silip yükleyeyim dedim ama oyunlarda bariz FPS düşüşü yaşadım ne yapmam gerek? Sürücüleri atsam kontrol edebilecek var mı? @181951 @gumusdag

Arkadaşlar tamamdır. Tüm sorunlarım çözüldü. Başta @181951, @claus, @neXusTS, @Donanım Parçası, @gumusdag, @Cetrion ve daha saymadığım çok kişi var. Bunlar en son yardım eden insanlar. Herkese çok teşekkür ederim. Hayatınızda kendiniz gibi nice iyi insanlarla karşılaşırsınız umarım. İyi günler. Sorunum olursa başvurmaktan çekinmeyeceğim.
Sorununuzun çözülmesine sevindim hocam. Dediğim gibi ekran kartı sürücünüzü her zaman interneti kesip DDU ile kaldırdıktan sonra kurun ve internetinizi tekrar aktif edin. Yoksa siz güncel sürücüyü kurarken Windows üstüne eski sürücüyü kurar ve performans düşüşü olur. Ayrıca sürücüyü kurduktan sonra oyunlar biraz kasma yapar bu normaldir. Shader'lar yüklendikçe daha akıcı deneyim yaşarsınız. İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum, mutlu günler.

Teşekkürler hocam umarım sizde öyle insanlarla karşılaşırsınız

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben şimdi DDU ile kaldırıp yenisini yükledim ve sorunun düzeldi (ekran kartı ve Intel
İn sürücüsü) peki NVIDIA sürücüsünden normalce bir sonraki gelecek sürücüyü indirsem (DDU suz yani @gumusdag ın dediği gibi değil de normal bir şekilde) sorun çıkar mı?

Bir de şimdilik son olarak NVIDIA High Definition Audio sürücüsünün en günceli aygıt yöneticisinde 2023 olarak var. Normal mi?

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben şimdi DDU ile kaldırıp yenisini yükledim ve sorunun düzeldi (ekran kartı ve Intel
İn sürücüsü) peki NVIDIA sürücüsünden normalce bir sonraki gelecek sürücüyü indirsem (DDU suz yani @gumusdag ın dediği gibi değil de normal bir şekilde) sorun çıkar mı?
Bir sorun çıkıp çıkmayacağını bilemeyiz. İnsanların çoğu Geforce Experience üzerinden yeni güncellemeyi yüklüyor. Eğer sorun çıkarsa DDU ile kaldırıp yeni sürümü indirip yüklersiniz zor bir şey değil.

Geri
Yukarı