Windows Update Intel'in eski sürücüsünü indiriyor

• Konuyu başlatan Kakooo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 389
Bir sorun çıkıp çıkmayacağını bilemeyiz. İnsanların çoğu GeForce Experience üzerinden yeni güncellemeyi yüklüyor. Eğer sorun çıkarsa DDU ile kaldırıp yeni sürümü indirip yüklersiniz zor bir şey değil.

O yüzden demedim. Tabii ki sorun çıkabilir fakat mavi ekran çıkmaması benim için daha önemli bir de en son kısımda yazdığım şeyi cevaplar mısınız?

@gumusdag

Pardon yazmayı unutmuşum mavi ekran hatası gider mi diye düzelteyim.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Ben şimdi DDU ile kaldırıp yenisini yükledim ve sorunun düzeldi (ekran kartı ve Intel
İn sürücüsü) peki NVIDIA sürücüsünden normalce bir sonraki gelecek sürücüyü indirsem (DDU suz yani @gumusdag ın dediği gibi değil de normal bir şekilde) sorun çıkar mı?

Bir de şimdilik son olarak NVIDIA High Definition Audio sürücüsünün en günceli aygıt yöneticisinde 2023 olarak var. Normal mi?

@neXusTS

O yüzden demedim. Tabii ki sorun çıkabilir fakat mavi ekran çıkmaması benim için daha önemli bir de en son kısımda yazdığım şeyi cevaplar mısınız?

@gumusdag

Onu söylemek güç. Mavi ekranın neden verdiğini bilmek lazım. İntel chipset sürücüleri Windows Update ile insin sorun değil üstüne güncelini kurarsınız ama ekran kartı sürücüsü önemli.

@gumusdag

@neXusTS

Bende kendim AMD üzerinden güncelliyorum eskisini kaldırıp yenisini kuruyor. Bence NVIDIA'da öyle yapıyordur. Ses sürücüsü hakkında bir bilgim yok öyledir muhtemelen.

Ben şimdi her şeyi yaptım, hatta NVIDIA dirverlarını da silip yükleyeyim dedim ama oyunlarda bariz FPS düşüşü yaşadım ne yapmam gerek? Sürücüleri atsam kontrol edebilecek var mı? @181951 @gumusdag

Arkadaşlar tamamdır. Tüm sorunlarım çözüldü. Başta @181951, @claus, @neXusTS, @Donanım Parçası, @gumusdag, @Cetrion ve daha saymadığım çok kişi var. Bunlar en son yardım eden insanlar. Herkese çok teşekkür ederim. Hayatınızda kendiniz gibi nice iyi insanlarla karşılaşırsınız umarım. İyi günler. Sorunum olursa başvurmaktan çekinmeyeceğim.
Sağolun hocam sorunuzun çözülmesini sevindim🙂.

Geri
Yukarı