Windows Update'yi hiçbir şekilde açamıyorum

42kartall42

Centipat
Windows Update'yi bir programla kapatmıştım ama tekrar açamıyorum hizmetlerde devredışı ve kilitli hiçbir şekilde açılmıyor sorun giderme yapdım düzelmedi format atmadan nasıl halledebiliriz?

Dosya Ekleri

• asd123.png
    asd123.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorumuluk sana aittir Regedit/HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrenControlSet/Services/wuauserv bul ve startı 3 yap sonra yeniden başlat ve aktif etmeye çalış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekte Windows Update Özellikleri "Yerel Bilgisayar" yazıyor. Sen yönetici olarak gözükmüyorsun. Yönetici gözükmediğin için de değişim yapamıyorsun. Yüklediğin program ne ise yöneticiliği o devralmış sanki. Hangi program bunu yaptı?

Aşağıda yapabileceklerini yazdım. Verilerini yedeklemeyi unutma sorumluluk sana ait.

Yöntem 1) Bilgisayarı "Ağ ile Güvenli Mod" ile başlatarak dene. (İki hesaptan da giriş yaparak dene)

Yöntem 2) netplwiz komutunu aramaya gir ve sağ tıkla yönetici olarak aç. Orada "Users; Administrator" yazması gerekiyor. Şu adımları izle. Özellikler-Grup Üyeliği-Yönetici-Uygula-Tamam-Tamam.
Bu işlem sonrası bilgisayarı yeniden başlat ve güncelleştirmeyi tekrar dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı