Çözüldü "Windows-upt.exe" Yüksek İşlemci Kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar aynı dosya benimde başıma bela olmuştu sistem içerisinde bulup sildim düzeldi. Sistem içerisinde bulamamanızın sebebi klasör görünüm ayarlarından (korunan işletim sistemi dosyalarını gizle ) de bulunan piki kaldırın ( gizli dosya klasör ve sürücüleri göster ) aktif edin istediğiniz dosyaya erişirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

Sorunun çözümünü paylaşıyorum sizinle ilk gönderim :)
Winrar' ı açın dosya yolu kısmına C:\eth yazıp enter diyoruz bütün gizli ve olmayan dosyalar çıkacak.
Daha sonra sağ tık sil diyoruz, karşınıza kullanımda olduğu için uyarı gelicek.
Görev yöneticisini açıp görevi sonlandır diyip yeniden dene diyoruz ve bu kadar :)

Aynı sistem var bende bende de bu var nasıl halledicem bunu? Bi de virüs mü ?

Arkadaşlar aynı dosya benimde başıma bela olmuştu sistem içerisinde bulup sildim düzeldi. Sistem içerisinde bulamamanızın sebebi klasör görünüm ayarlarından (korunan işletim sistemi dosyalarını gizle ) de bulunan piki kaldırın ( gizli dosya klasör ve sürücüleri göster ) aktif edin istediğiniz dosyaya erişirsiniz.

Hayat kurtaran açıklama. Teşekkürler.

Sistemi güvendiğiniz bir tarihe geri yükleyin.

Arkadaşlar merhaba,

Sorunun çözümünü paylaşıyorum sizinle ilk gönderim :)
Winrar' ı açın dosya yolu kısmına C:\eth yazıp enter diyoruz bütün gizli ve olmayan dosyalar çıkacak.
Daha sonra sağ tık sil diyoruz, karşınıza kullanımda olduğu için uyarı gelicek.
Görev yöneticisini açıp görevi sonlandır diyip yeniden dene diyoruz ve bu kadar :)
Çok teşekkürler aynı sorun bende de vardı. Çözdüm. Çok teşekkürler.

Arkadaşlar çözü lazım. Windows Upt'den nasıl kurtulabilirim? Format dışında başka bir Fikri olan ?

Okumayı öğren ilk önce sonra yazmayı öğren.
Arkadaşım insanlara oku diyorsun belkide yapıyorlar genede çözüme ulaşamıyorlardır.
Aynı sorunu bende yaşıyorum 2'dir. Win 10 etkinleştirme programı var sanırım o yapıyor emin değilim.
Virüs prog. bulmuyor zemana bulmuyor.Diğer arkadaşların yazdıkları yollardada olmuyor.Farklı bir şeyle karşı karşıyayız. Ben 2 haftadır çözebilmiş değilim sorunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı