Windows Vista 2021 de kullanılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Linux dağıtımlarına bakabilirsiniz.
Mesela benim önerilerim.
  • Ubuntu Mate.
  • Zorin OS Lite.
  • Xubuntu
  • Linux Lite.
Ubuntu Mate sistem gereksinimleri.

Eki Görüntüle 867992

Zorin OS Lite sistem gereksinimleri.

Eki Görüntüle 867993

Xubuntu sistem gereksinimleri.

Eki Görüntüle 867994

Linux Lite sistem gereksinimleri.

Eki Görüntüle 868007

Noldu? Sana göre Linux işletim sistemleri dandik, CMD'den ibaret (Linux'da CMD yoktur, terminal vardır) işe yaramaz işletim sistemleriydi?

Noldu? Sana göre Linux işletim sistemleri dandik, CMD'den ibaret (Linux'da CMD yoktur, terminal vardır) işe yaramaz işletim sistemleriydi?
Arkadaş Linux’u da ayrı bir işletim sistemi zannediyordu sanırım.
Yalnız o çatışmadan dolayı 3 gün ban yedim he :D.
En son kendisi de Linux tavsiyesi konusu açtı.

Ne diyeyim adamın sistemi kötü Windows 7 kurabilir Windows 7'nin bir ayağı çukurda yarın bir gün destekleri kesilir bende ne diyeyim Windows 10 kur dona dona kullan mı diyeyim.

Yalnız o çatışmadan dolayı 3 gün ban yedim he :D.

Benim klavye bozulmuştu.

En son kendisi de Linux tavsiyesi konusu açtı.

O zamanlar Windows 10 donmaya başlamıştı ve arama yeri çalışmıyordu şu an çok şükür gayet hızlı 21H1 de daha hızlı olmasını bekliyorum.

Ne diyeyim adamın sistemi kötü Windows 7 kurabilir Windows 7'nin bir ayağı çukurda yarın bir gün destekleri kesilir bende ne diyeyim Windows 10 kur dona dona kullan mı diyeyim.

Benim klavye bozulmuştu.

O zamanlar Windows 10 donmaya başlamıştı ve arama yeri çalışmıyordu şu an çok şükür gayet hızlı 21H1 de daha hızlı olmasını bekliyorum.
Cinler tepeme binmişti demek ki ahım tutmuş xd.
Windows 10 cidden iyi bir işletim sistemi 8.1'e kıyasla.

Sen Windows 10'un HDD ile iyi geçindiğini söylüyordun ne oldu :D doğu perinçek'in bu konu ile alakalı çok güzel bir sözü vardı.

Sen Windows 10'un HDD ile iyi geçindiğini söylüyordun ne oldu :D doğu perinçek'in bu konu ile alakalı çok güzel bir sözü vardı.

Windows 10 HDD ile uyumlu mu demiş?

Bu adam gerçekten hiçbir şey bilmiyor. Emin olabilirsiniz şu anda.

Bazen kendimi geri zekalı gibi hissediyordum, sonra malum zatı gördüm, artık kendim, profesör gibi hissediyorum.

Hala aynısını söylüyorum.

1614836044172.png

Ben kendi tecrübelerimle( bir arkadaşım 2 kuzenim de HDD ile kullanıyor) söylüyorum.

1614835955707.png

Eğer Windows 7'ye geçmeyi çok istiyorsan Starter veya Home Basic kurmalısın ayrıca 32 bit olmalı. Eğer Vista'da kalacağım diyorsan sen bilirsin ama Ram'e yükseltme yapıp Win7 kurarsan çok performanslı olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı