Windows Vista neden tutulmadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce YouTube kanalını buldum ve gerçekten en fazla 8 yaşında bu arkadaş, YouTube kanalını vermiyorum çünkü bazı art niyetli kişiler bu arkadaşı taciz edebilir. Şimdi bu yaştaki bir çocuğun Technopat Sosyal'e denk gelmesi daha iyi çünkü diğer forumlarda neredeyse küfür etmek bile yasak değil o yüzden buraya denk gelmesi çok iyi bir şey. @374025 sana tavsiyem gereksiz fanboyluğu bırak ve savunduğun bir şeyi araştırıp savun, yaşın küçük böyle şeyler olabilir bu sana ders olsun.

Az önce YouTube kanalını buldum ve gerçekten en fazla 8 yaşında bu arkadaş, YouTube kanalını vermiyorum çünkü bazı art niyetli kişiler bu arkadaşı taciz edebilir. Şimdi bu yaştaki bir çocuğun Technopat Sosyal'e denk gelmesi daha iyi çünkü diğer forumlarda neredeyse küfür etmek bile yasak değil o yüzden buraya denk gelmesi çok iyi bir şey. @374025 sana tavsiyem gereksiz fanboyluğu bırak ve savunduğun bir şeyi araştırıp savun, yaşın küçük böyle şeyler olabilir bu sana ders olsun.
200 civarında aboneli olan mı?

Arkadaşlar malum şahısın kanalını atabilecek var mı? Bulamadım da :D.

Sen benimkini bulamadan asla!
Küçük, iflah olmaz kardeşim. Vista'nın çıkış tarihi ne zaman?

"Sizin gibi beyinsiz görmedim! Kasıyordu diyorsunuz kurmasaydın! Vista da değil suç sizde çokda RAM yemiyor bende 400 MB yiyor suç sizde eski bilgisayarlara kurup sonra Vista'ya attınız!"

:D tamam tamam bu iyiydi.

Hakket Technopat Sosyal gitmeyin adlı video çekecrm seni de öne alacağım! Sağ ol!

Beyler yalvarıyorum kimse bir şey yazmasın. Bu arkadaş kafasına bir şey kodlamış onu çıkarmak imkansız. Uğraşmayın, dediğim gibi iflah olmaz siz ne derseniz deyin fikri hiçbir şekilde değişmeyecek.
Konu kilitlenirse çok güzel olur ama bunu sanırım konu sahibi demeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı