Windows Vista neden tutulmadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler yalvarıyorum kimse bir şey yazmasın. Bu arkadaş kafasına bir şey kodlamış onu çıkarmak imkansız. Uğraşmayın, dediğim gibi iflah olmaz siz ne derseniz deyin fikri hiçbir şekilde değişmeyecek.
Konu kilitlenirse çok güzel olur ama bunu sanırım konu sahibi demeli.
Abi @m3081 de Linux konusunda aynıydı ama adam değişti.
Bu arkadaş ise 2 aydır Vista diye tutturup duruyor.
Driver yok bir şey yok, herkes desteği kesmiş ne yapacağız efektler güzel diye mi önereceğiz?

Beyler yalvarıyorum kimse bir şey yazmasın. Bu arkadaş kafasına bir şey kodlamış onu çıkarmak imkansız. Uğraşmayın, dediğim gibi iflah olmaz siz ne derseniz deyin fikri hiçbir şekilde değişmeyecek.
Konu kilitlenirse çok güzel olur ama bunu sanırım konu sahibi demeli.
''Bir delil ile kırk alimi yendim, kırk delil ile bir cahili yenemedim.''
Kısacası haklısın diyip geçmek lazım ben böylesini görmedim. Ayrıca hakaret ediyor bana raporlayacağım.

Sen benimkini bulamadan asla!

Hakket Technopat Sosyal gitmeyin adlı video çekecrm seni de öne alacağım! Sağ ol!
Selam da söyle, beni de yaz oraya lütfen :D.
Haberin olsun eğer yaparsan bütün foruma meme/caps kaynağı olursun.

Hocam dediklerimizi birazcık anlamaya çalışsa kimse yeter artık deyip dalga geçmeye başlamaz.

Yaşının küçüklüğüne verelim biz. Bende 10 yaşında PC'den anladığımı sanıyordum ama böyle yapmıyordum, eğer böyle yapsam büyük ihtimal şu anda Ubuntu kullanıyor olmazdım.

Win 7'den Win 8.1'e geçmezdim ve hala Win 7'nin sorunlarıyla uğraşırdım. Kafalarını açmıyorlar, bize diyecek bir şey düşmez bence. Beyinsiziz sonuçta.

Driver yok bir şey yok, herkes desteği kesmiş ne yapacağız efektler güzel diye mi önereceğiz?

1. Hocam beni niye karıştırıyorsunuz.
  2. Adımın altında ne var.

3. Screenshot_2021-03-27_14-19-25.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı