Windows Vista yaşıyor

Hocam düz Windows 8 mi kullanıyorsunuz?

Kullanıyordum ama pek beğendiğim söylenemez. O başlat menüsü yok rahat kullanılışlı değil. Classic Shell falan var gerçi ama pek beğenmedim 8.1 iyi gibi ama. Benim en sevdiğim Windows Vista ve 7 ikisini de kullandım zamanında.
Hocam vienna mı yaptın adını :) vienna efsane bir şey kurdum ve hala eski laptop da kurulu

Nasıl bir şey güzel mi? Mod gibi bir şey sanırsam.
Hocam vienna mı yaptın adını :) vienna efsane bir şey kurdum ve hala eski laptop da kurulu
Bu arada kernel i kurmuştum ama açılırken mavi ekran verdi. Nerede yanlış yaptığımı bilmiyorum.

Kullanıyordum ama pek beğendiğim söylenemez. O başlat menüsü yok rahat kullanılışlı değil. Classic Shell falan var gerçi ama pek beğenmedim 8.1 iyi gibi ama. Benim en sevdiğim Windows Vista ve 7 ikisini de kullandım zamanında.
ISO dosyasını nerden buldunuz acaba ben aradım ama bulamadım düz 8'in.

Windows Vista her zaman yaşıyordu zaten. Windows 10'un içinde hala Vista'nın ruhu var. Yani yaşıyor bir şekilde Windows 10'un içinde. :) DWM uygulamasını kapatırsanız ortaya Vista Basic teması çıkıyor mesela.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu temaya Windows 11'de bile rastladım. :D Microsoft vazgeçemiyor.

Windows Vista'nın mor halini düşün.

Evet dualboot olarak kullanıyorum :D
Hocam Vista'yı çok seven de var, sevmeyen de. Benim düşünceme göre o aero güncellemesi neydi be, hiç alışamadım XP'den sonra o arayüze. 7 de daha stabil yaptılar geçtim, şimdi de 11 kullanıyorum. :D

Hocam Vista'yı çok seven de var, sevmeyen de. Benim düşünceme göre o Aero güncellemesi neydi be, hiç alışamadım XP'den sonra o arayüze. 7 de daha stabil yaptılar geçtim, şimdi de 11 kullanıyorum. :D

Windows Vista ilk çıktığında evet berbat haldeydi ama SP2 ile daha stabil oldu XP'ye göre daha yenilikçi ve moderndi.

Yeni konular

Geri
Yukarı