Windows Vista yaşıyor

Hocam USB belleğe kurup kullanabilir miyiz Vista'yı?

Kurabilirsin. (sanırım yanlış anladım USB ile bilgisayara kurabilirsin USB direk kuramazsın)

Aynen 😀

Hocam dualboot olarak yine Vista kullanmaya başladım :)

Hayırlı olsun hocam :)
Direkt USB'den kullanamazsın PC'ye kurman lazım.

Hocam senle ortak bir çalışma ile sıfır ISO dosyasına güncellemeleri entegre edebilir miyiz? Direk kurup kullanabiliriz.

Yine de fazla kullanılmaz bazı şeyler (Chrome gibi) son sürüm olamayacağından. Ama benim gibi kurup nostalji yapmak isteyenler için mükemmel bir rehber. Çünkü önceki haliyle nostalji bile yapamıyorduk. Bu şekilde nostalji yapabilir, hatta güvenlik risklerini göze alırsak kullana da biliriz. 10/10 veriyorum. Vista en nostaljik Windows benim için. Vista ile başladım.

Yine de fazla kullanılmaz bazı şeyler (Chrome gibi) son sürüm olamayacağından. Ama benim gibi kurup nostalji yapmak isteyenler için mükemmel bir rehber. Çünkü önceki haliyle nostalji bile yapamıyorduk. Bu şekilde nostalji yapabilir, hatta güvenlik risklerini göze alırsak kullana dabiliriz. 10/10 veriyorum. Vista en nostaljik Windows benim için. Vista ile başladım.

:) hocam şu an Google olarak 88 sürümünü açabiliyor diğerlerini denemedim çok teşekkürler.
Tabii neden olmasın.

Tamam hocam ben biraz araştırayım :)
@KyryloDN hocam şu an çalışmaya başladım akşama Update entegre ISO hazır olur. Viennna değil direk Vista yapıyorum sende kernel nasıl entegre edebiliriz direk ISO'ya ona bakar mısın rica etsem?

Son düzenleme:
:) hocam şu an Google olarak 88 sürümünü açabiliyor diğerlerini denemedim çok teşekkürler.

Tamam hocam ben biraz araştırayım :)
@KyryloDN hocam şu an çalışmaya başladım akşama Update entegre ISO hazır olur. Viennna değil direk Vista yapıyorum sende kernel nasıl entegre edebiliriz direk ISO'ya ona bakar mısın rica etsem?

Tabii ki :)

Bunun bu yapılmış haliyle modlu İSO'su yapılabilir mi? Nt lite ile falan. Bizim için daha kolay olurdu direk kurar kullanırdık. 🙂
Forumda da güzel bir arşiv olurdu hem güncel çalışsan Vista İSO'su diye.

Selam Technopat üyeleri.
Windows Vista hala nefes alıyor, nasıl derseniz. Aşağıya koyduğum iki videoyu izleyin.
1) bütün Update'leri yapalım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2)bu videoda kernel dosyalarını değiştirmek için zaten orijinal video modu yapan kişinin videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile extended kernel dosyalarını indirelim.
Finished files adlı dosyayı indirince altta vermiş olduğum resimdeki dosyaların adlarını alalım ve farklı bir dosyaya kopyalayalım.
Sonra videoda yapılanları izleyelim zaten modun yapımcısı kendisi yapmanız gerekenleri anlatmış.

Eki Görüntüle 852819

Sonra her şey bitince güncellemeler bir de kernel dosyalarını kopyalayınca her şey bitti.
Artık birçok açmayı denediğimizde kernel32.dll hatası veren Windows Vista hata vermeyecek.
Örnek Google son sürümlerden biri.

Eki Görüntüle 852821

Normalde bu sürümü açamazsınız. kernel32.dll kitaplığında bulunamadı gibi hata verir.

Not: 64 Bit olması zorunlu.
Teşekkürler. Bir çok kişi WinVista'nın öldüğünü düşünüyordu. Bu yeterli bir açıklama olmuş 👏

Bunun bu yapılmış haliyle modlu ISO'su yapılabilir mi? NT Lite ile falan. Bizim için daha kolay olurdu direk kurar kullanırdık. 🙂
Sitede de güzel bir arşiv olurdu hem güncel çalışsan Vista ISO'su diye.

Selam hocam :) şu an üzerinde çalışıyorum ama extended kernel dosyalarını ISO entegre edemiyorum yani bilmiyorum ama şu an için Update entegre edilmiş ISO yaptım birazdan sizlerle paylaşacağım yeni konu açıp.

Selam hocam :) şu an üzerinde çalışıyorum ama extended kernel dosyalarını ISO entegre edemiyorum yani bilmiyorum ama şu an için Update entegre edilmiş ISO yaptım birazdan sizlerle paylaşacağım yeni konu açıp.

Acaba @OgnitorenKs hocamız ya da @AJFA hocamız size bu konuda yardımcı olur mu? Bayağı bilgili ISO düzenleme konusunda. Çünkü nostaji yapmak için ya da eski netbooklar veya bilgisayarlar için falan kurtarıcı bir ISO olabilir extended kernellerin entegre edildiği bir ISO yapılabilabilirse.

Yeni konular

Geri
Yukarı