Windows XP kurulmuyor

Yandexg

Picopat
Arkadaşlar Windows 10 kur filan demeyin. PC kötü olduğu için Windows XP kurmam lazım ama kuramadım bir türlü.
Elimde 8 GB flash var Rufus vb denedim CD yeri açılmıyor Windows XP kurmam gerek yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bir fotoğraf çekseniz fena olmaz ama anladığım kadarıyla USB'ye kurmuşsunuz. Farklı bütün SATA sürücüleri ve son sürüm güncellemelerin olduğu bir ISO dosyası ile yeniden deneyin. Muhtemelen denediğiniz ISO dosyasında cihazınız için gerekli sürücüler yok.

Yeni nesil oyunları açarken ilginç hatalar veriyor ayrıca ekran kartıma ve işlemcime aşırı yük bindiriyor. XP için sağlam kasa lazım.

Windows XP 21 yıllık olduğundan yeni nesil oyunları çalıştıramıyor olabilir mi? 2014'te desteği kesildi. İşlemci ve ekran kartına yüklenme olayı hakkında tam bir şey bilmiyorum. Genel de 2010 ve sonra ki bilgisayarlarda sorun çıkarabiliyor. Bende ki kasa 17 yıllık ve işlemciye ve ekran kartına yük binmiyor.

Bir fotoğraf çekseniz fena olmaz ama anladığım kadarıyla USB'ye kurmuşsunuz. Farklı bütün SATA sürücüleri ve son sürüm güncellemelerin olduğu bir ISO dosyası ile yeniden deneyin. Muhtemelen denediğiniz ISO dosyasında cihazınız için gerekli sürücüler yok.

2019 satalı versıyonunu kurmaya çalıştım.
4 seçenek gelyor neyse ben bir daha denıyeyım resım cekeyım.

Dosya Ekleri

• 1669307974012.png
    1669307974012.png
    258,7 KB · Görüntüleme: 16
Üçüncü seçeneği seçip kuruluma başlaması lazım. Ayrıca 2019 satalı sürüm derken bunu mu indirdiniz?

Oyun indir clubdan ındırdım sanırım hem normal hem satalı vardı ıkısnıde denedım.

Partition hatası verdi 3.seçenek 2.diskime kuracağım onu biçimlendirmek istedim Windows kullanıyor filan dedi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,4 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Oyun indir clubdan ındırdım sanırım hem normal hem satalı vardı ıkısnıde denedım.

Partition hatası verdi 3.seçenek 2.diskime kuracağım onu biçimlendirmek istedim Windows kullanıyor filan dedi.

Başka ISO ile dener misiniz? Elininizde ki ISO hatırladığım hatalıydı. (önceden indirip kurmayı denemiştim)
Orijinal XP ISO dosyası.

Başka ISO ile dener misiniz? Elininizde ki ISO hatırladığım hatalıydı. (önceden indirip kurmayı denemiştim)
Orijinal XP ISO dosyası.

Zaten o ISO'yu indirip denemişim.

Diski biçimlendirmem lazım anladığım kadarıyla sorun diskte ama biçimlendrilemedi hatası alyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,2 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı