Windows XP kurulurken hata veriyor

Atito Oyunda

Decapat
Daha fazla  
RAM
2 GB
SSD veya HDD modeli
HDD - AHCI ve IDE destekli.
Ekran kartı
Bilmiyorum.
Anakart
Bilmiyorum.
İşlemci
İ3
Merhaba bu benim arkadaşımın bilgisayarı. Bilgisayarda 2 GB RAM var ve Windows 7 Starter bile kaldırmıyor. Çareyi XP'de bulduk, arkadaşım Linux kullanamıyor. Kurulumun ortasında böyle bir hata veriyor. Nasıl çözeriz bunu? Ek olarak kurduğumuz ISO SATA entegreli ve X64 bit olan bir ISO.
"Dediğim gibi Windows 7 Starter'de bile çok donuyor."

Screenshot_2024-05-18-16-35-23-074_com.whatsapp-edit.jpg

Merhaba bu benim arkadaşımın bilgisayarı. Bilgisayarda 2 GB RAM var ve Windows 7 Starter bile kaldırmıyor. Çareyi XP'de bulduk, arkadaşım Linux kullanamıyor. Kurulumun ortasında böyle bir hata veriyor. Nasıl çözeriz bunu? Ek olarak kurduğumuz ISO SATA entegreli ve X64 bit olan bir ISO.

Eki Görüntüle 2198650
Hocam afedersinizde XP kullanmak nedir? Basit Linux dağıtımlarını yüklemeyi deneyin kolayca öğrenir arkadaşınız.

Merhaba bu benim arkadaşımın bilgisayarı. Bilgisayarda 2 GB RAM var ve Windows 7 starter bile kaldırmıyor. Çareyi XP'de bulduk, arkadaşım Linux kullanamıyor. Kurulumun ortasında böyle bir hata veriyor. Nasıl çözeriz bunu? Ek olarak kurduğumuz ISO SATA entegreli ve X64 bit olan bir ISO.

Eki Görüntüle 2198650

Dosya hatası gibi gözüküyor. İmajı yeniden yazdırıp dener misiniz?

Dosya hatası gibi gözüküyor. İmajı yeniden yazdırıp dener misiniz?
başka bir x64'lük iso denedim hocam oldu ama bu seferde başka bir kısmda
"SERVİCE PACK 2 CD-ROM ÜZERİNDEKİ NT5İNF.CAT'I BULMASI GEREKLİ" böyle bir hata verdi nasıl düzeltirim bunu ?

32 bit XP kurmayı deneyin. 64 bit için kurulumda 4 GB RAM den dolayı hata verebiliyor.
custom driverli bir iso kullanıyorum ve açıklamasında ram sıkıntısız yazıyordu hocam.

Eki Görüntüle 2198650

Hocam 2 GB RAM ile Windows 7 kullanılabilir bence. Arkadaşım Intel Core 2 ve 2 GB RAM ile Windows 10 kullandığını hatırlıyorum.
Modlu Windows 7 ya da 8.1 kurmayı deneyin hocam XP artık kullanılmaz. İsterseniz Windows 10 ltsb/ltsc 2015 sürümünü de deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı