Windows Xp parola kaldırmak

Shingettsu

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba.Eski laptopumun ekranı arıza verdiği için ve masrafa değmeyeceği için kenara ayırmıştım. 1-1,5 sene kadar hiç açmadım laptopu ve bu sürede laptopuma koyduğum şifreyi unutmuşum. Haliyle giriş yapamıyorum.

Laptopta Windows XP 32Bit Home Edition Orjinal yüklü. Forumda benzer sıkıntılarda başvurulan çözümlerden ophcrack ı iso burner ile cd ye yazdırdım ama laptop un cd-rom u bozulmuş sanırım boot edemiyorum ve uzun süre açmadığım içinmidir bilemiyorum ama bios menüsünde ayarlar sıfırlanmış mı ne olmuş tarih 2005 leri gösteriyordu. Sanırım bilgisayarın üretim tarihine dönmüş. Ben harddisk kutusu alıp laptoptaki harddisk i kullandığım pc den cözüme ulaşabilir miyim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Laptop benim için değerli değil ancak içinde rahmetli dedem ile çekilidiğim foto lar var hatıra yani o yuzden cok dikkatli olmalıyım onları kaybetmeyi göze alamıyorum.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı