WindowsApps klasörü nedir?

Erdemmm

Hectopat
Daha fazla  
1615408584616.png

Bu klasör nedir, virüs mü acaba?
İçinde ne var acaba?
D diskimde buldum dosyayı, silemiyorum da. Giremiyorum, bilgisayarın yöneticisi ben olmama rağmen giremiyorum.

1615408700808.png

1615408719062.png

Son düzenleyen: Moderatör:
WindowsApps klasörünün içinde Windows 10'daki yerleşik uygulamalar ve Microsoft Store yüklemeleri bulunur. Onu silme yetkisi için:
1. Aşağıdaki kayıt defteri dosyasını indirin.
2. Çift tıklayarak kayıt defterine ekleyin.
3. WindowsApps klasörüne sağ tıklayıp ''Take Ownership'' butonuna basın.
4. Klasörü silin.

Daha önce D diskinde kurulu bir Windows var mıydı?

Eki Görüntüle 916299

Bu klasör nedir, virüs mü acaba?
İçinde ne var acaba?
D diskimde buldum dosyayı, silemiyorum da. Giremiyorum, bilgisayarın yöneticisi ben olmama rağmen giremiyorum.

Eki Görüntüle 916303
Eki Görüntüle 916305

Konu açılalı 3 yıl olmuş ama ben bu sıkıntıyla karşılaşanlar için tekrardan küçük birkaç bilgi vereyim umarım işinize yarar, silmek, değiştirmek istiyorsan klasöre sağ tıkla özellikler>güvenlik>gelişmiş>sahibi yazısının yanındaki (değiştir) kısmına tıkla gelen yerden sol altta tekrar gelişmişe tıklayın sonra şimdi bul diyerek başlatın ve oradan yetkiyi kendi kullanıcınıza verin kullandığınız kullanıcıya eğer kullandığınız hesabı bilmiyorsanız tek tek deneyin bulduktan sonra kendi hesabınıza tıklayıp uyguladıktan sonra oradan izinlerin verildiği yerden kendi hesabınıza okuma, yazma vesaire ayarları tikleyip verin ve kaydedin, bu tarz işlemlerde klasör olsun uygulama olsun izin istiyor ve açmıyorsa uygulayabilirsiniz ama bilmediğiniz Windows dosyalarıyla oynamamanızda fayda var, ama eğer dediklerim olmadıysa sahiplik ve Windows kullanıcılarıyla alakalı videolar izleyebilirsiniz kendi hesabınızı bulup yetkilendirdikten sonra izin verilmeyen dosyalarda dediğim işlemler yapılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı