Çözüldü WindowsApps'dan kurtulma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
21
Bu klasörden nasıl kurtulabilirim hiçbir şekilde silemiyorum. Format attım, doğrudan klasörü silmem lazım ama Windows efendi kendi bilgisayarımda beni sınırlandırıyor.

Adsız.png

Çözüm
Bu klasörden nasıl kurtulabilirim hiçbir şekilde silemiyorum. Format attım, doğrudan klasörü silmem lazım ama Windows efendi kendi bilgisayarımda beni sınırlandırıyor.

Eki Görüntüle 639735
Bu klasörü silemezsin, Windows 10'daki Ayarlar uygulaması bu klasörde, Windows 10'a ait çoğu framework bu klasöre ihtiyaç duyar. Bu klasörleri silmen için Ayarlar uygulamasını, Microsoft Store vs. silmen gerekir. Yani silmenin imkanı yok. İstersen Windows 7 kullan benim gibi :D AMD için sürücüsü var.

İçinde Windows Mağazası'ndan indirilen programlar var. Bilgisayarı Windows dışında bir OS'tan başlatmadığınız sürece çok uğraştıracaktır.

Tamamen kurtulmanı tavsiye etmiyorum, veya izinlerini değiştirmeni. Tavsiyem herhangi bir Linux Live dağıtımını USB'ye yazıp içindeki oyunların klasörlerini silmeniz.

İçinde Windows Mağazası'ndan indirilen programlar var. Bilgisayarı Windows dışında bir OS'tan başlatmadığınız sürece çok uğraştıracaktır.

Herhangi bir Linux Live dağıtımını USB'ye yazıp oradan silebilirsiniz.
Sildiğinde olacakları düşünebiliyor musun peki :)
Madem çok istiyorsun, herhangi bir unlocker programıyla sil. Sıkıntı çıkarsa günah benden gitti.

Bu klasörü silemezsin, Windows 10'daki Ayarlar uygulaması bu klasörde, Windows 10'a ait çoğu framework bu klasöre ihtiyaç duyar. Bu klasörleri silmen için Ayarlar uygulamasını, Microsoft Store vs. silmen gerekir. Yani silmenin imkanı yok. İstersen Windows 7 kullan benim gibi :D AMD için sürücüsü var.
Sıkıntı garanti çıkacak, kalıbımı basarım :D

Geri
Yukarı