Çözüldü WindowsApps'dan kurtulma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
21
Bu klasörden nasıl kurtulabilirim hiçbir şekilde silemiyorum. Format attım, doğrudan klasörü silmem lazım ama Windows efendi kendi bilgisayarımda beni sınırlandırıyor.

Adsız.png

Çözüm
Yahu sıkıntı niye çıksın Windows bu diske bile kurulu değil. Çıkma ihtimali %0'dan daha az olsa bile istediği sıkıntıyı çıkartsın bu bela, içinde gamepass oyunları var. Unlocker sistemi kilitliyor bir halta yaramadı alternatif çözüm lazım.
Herhangi bir Linux dağıtımının live USB sürümünü (Kaspersky Rescue Disk bile olur) USB'ye yazıp bilgisayarı oradan boot edin, root olarak giriş yaparsanız kolayca silebilirsiniz.

Ayrıca evet, içinde önemli şeyler var. Mağazadan indirilen tüm uygulamalar oraya kuruluyor. Sadece oyunları silmenizi öneririm, klasörlerin adı uygulamaların adı oluyor zaten.

Herhangi bir Linux dağıtımının live USB sürümünü (Kaspersky Rescue Disk bile olur) USB'ye yazıp bilgisayarı oradan boot edin, root olarak giriş yaparsanız kolayca silebilirsiniz.

Ayrıca evet, içinde önemli şeyler var. Mağazadan indirilen tüm uygulamalar oraya kuruluyor. Sadece oyunları silmenizi öneririm, klasörlerin adı uygulamaların adı oluyor zaten.

USB'yle falan uğraşmak istemiyorum diske çakıyorum formatı o zaman.

Live dağıtımlarda denediğimde görüntülenebiliyordu, onlara özel bir şey olabilir. USB'ye yazılıyor ya sonuçta, görüntülenemese yapılabilecekler kısıtlı olurdu.
Görüntülenemese Windows'a ait hiçbirşey yapamaz yalnız, kısıtlamayı geçtim.

Çözüm
Aşağıdaki yöntemi denemiş miydin? @FalconPolat
Kardeş, sana basit bir mantık sorusu soruyorum. Sistem üzerinde bir uygulama açık ve sen bu uygulamayı silmek istiyorsun, nasıl yaparsın ?

Aşağıdaki yöntemi denemiş miydin? @FalconPolat

Hemen deniyorum, sonunda daha basit bir yöntem. Çözülürse veririm şukunu.

Geri
Yukarı