Çözüldü WindowsApps'dan kurtulma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
21
Bu klasörden nasıl kurtulabilirim hiçbir şekilde silemiyorum. Format attım, doğrudan klasörü silmem lazım ama Windows efendi kendi bilgisayarımda beni sınırlandırıyor.

Adsız.png

Çözüm
Sistem üzerinde bir uygulama açık ve sen bu uygulamayı silmek istiyorsun, nasıl yaparsın ?
Görev yöneticisinden işlemini sonlandırırım. Ardından uygulama kaldırma aracı ile silerim. Ayrıca konu ile ne alakası var? Konu sahibinin sorununun çözümü, paylaştığım bağlantıda bulunuyor. Windows üzerindeki kullanıcı izinleri bu şekilde sıkıntı çıkarabiliyor.
Hemen deniyorum, sonunda daha basit bir yöntem.
Bu yöntemi denemiştim ve izinlerden birkaçını değiştirdiğimde, dosyayı direkt olarak silmiştim. Birinci denemde olmazsa, tekrar ve tekrar denemelisin.

Görev yöneticisinden işlemini sonlandırırım. Ardından uygulama kaldırma aracı ile silerim. Ayrıca konu ile ne alakası var? Konu sahibinin sorununun çözümü, paylaştığım bağlantıda bulunuyor. Windows üzerindeki kullanıcı izinleri bu şekilde sıkıntı çıkarabiliyor.

Bu yöntemi denemiştim ve izinlerden birkaçını değiştirdiğimde, dosyayı direkt olarak silmiştim. Birinci denemde olmazsa, tekrar ve tekrar denemelisin.

Yok olmuyor.

Belirttiğim yötemi uyguladıktan sonra içindekileri mi silmiştin? @FalconPolat

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda sadece admin'i seçip bir seçeneği tikleyip işi hallettik. Verdiğin çözüm en yakın çözüm olmuş oldu.

@FalconPolat, aslında işaretlediğin mesajın yerine, yukarıdaki yazdığım mesaj (#23) en iyi cevap için daha uygun gibi gözüküyor.

@FalconPolat, aslında işaretlediğin mesajın yerine, yukarıdaki yazdığım mesaj (#23) en iyi cevap için daha uygun gibi gözüküyor.

Sahipliği kendime versem bu sefer kendimin kendime izin vermesi gerektiğini söylüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı