Wireless kulaklık önerisi

Mogpker

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce Corsair Void Elite Wireless kullanıyordum(hala kullanmaya çalışıyorum). 2 yıl oldu dün kafamdan çıkarırken ortadan kırıldı. Gerçekten kaliteli ürününün arkasında duran bir firmanın güzel ve kaliteli bir kulaklığını arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce Corsair Void Elite Wireless kullanıyordum(hala kullanmaya çalışıyorum). 2 yıl oldu dün kafamdan çıkarırken ortadan kırıldı. Gerçekten kaliteli ürününün arkasında duran bir firmanın güzel ve kaliteli bir kulaklığını arıyorum.

Yani hocam ortadan ikiye durup dururken kırılacağını sanmıyorum. Hor kullanmış olabilir misiniz? Kulaklık 2 sene sonra ortadan ikiye kırılırsa hiçbir firma buna üretim hatası demez.

Özellikle kafa bandı kısmından sürekli kulaklıkları eğip bükme alışkanlığı var insanlarda nasılsa bükülebiliyor diye ama o da bir yere kadar. Sennheiser ve Beyerdynamic kafaüstü var elimde (oyun amaçlı değil) hiç öyle kafa bandını bükme gibi atraksiyonlara girmedim, takarken çıkarırken sakince dikkatlice takıp çıkarıyorum.

Steelseries ve Razer'ın modellerine bakın çokça satılan ve beğenilen modelleri olan markalar eğer Corsair'den soğuduysanız.

Hocam bilmiyorum kulaklığı çıkarıyordum her zaman çıkardığım gibi çıkarıyodum kırıldı ortadan.Konulara baktım başka insanların da yaşadığını duydum.Corsaire yazmış bir adam adamlar kabul etmiş zaten hatanın onlarda olduğunu.Galiba kronik bir sorun.

Hocam bilmiyorum kulaklığı çıkarıyordum her zaman çıkardığım gibi çıkarıyodum kırıldı ortadan.Konulara baktım başka insanların da yaşadığını duydum.Corsaire yazmış bir adam adamlar kabul etmiş zaten hatanın onlarda olduğunu.Galiba kronik bir sorun.

Öyleyse o zaman önce firmayla görüşün. Türkiye'de var mı satış temsilcisi ya da distribütör vs onlarla yazışın kronik bir problemse belki bir güzellik yaparlar.

Türkiyedekiler Corsair'in tam tersiymiş adamlar reddetmiş. Corsair de Türkiye'den ürün almıyormuş. Düşününce benim çıkartmamda da sorun varmış. Neyse olan oldu model olarak önerebileceğin var mıdır?
Öyleyse o zaman önce firmayla görüşün. Türkiye'de var mı satış temsilcisi ya da distribütör vs onlarla yazışın kronik bir problemse belki bir güzellik yaparlar.

Yani ben oyuncu kulaklığı kullanmıyorum hocam o yüzden kullananlar daha iyi yorum yapacaktır. Konuyu öne çıkarın olmazsa daha fazla kişinin tekrar görmesi için.

Geri
Yukarı