Witcher 1 oynanmadan 2'ye geçilir mi?

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Witcher 1 ilk animasyonda uyku moduna atıyor PC'yi, bu yüzden oynayamadım henüz. Alalı 1 ay 4 gün oldu. Oynadığım süre ise 50 dk. İade isteği yolladım ve maalesef kabul edilmedi. Direk 2'ye geçsem sizce mantıklı mı olur yoksa hiç oyna mıyım mı? Gerçekten oynamak istediğim bir oyun fakat oyun tarafından bir sorun ile karşı karşıyayım ve oynayamıyorum. Okuduğum kadarıyla seriyi tek tek oynamak daha makulmuş fakat durumumda ortada...Fikirlerinizi bekliyorum dostlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçilir. Ben şahsen Witcher 1'in hikayesini dinleyip 2'den başlamıştım. Birinci oyunun mekanikleri oynanacak gibi değil.

Ben direk 3'ten başlamıştım 1 ve 2'nin hikayesini dinleyip. Az biraz zorlanmıştım ama bu eğlenmeme engel olmamıştı. Ama 2 oynanamaz gibi değil iyi yani sonradan pişman oldum ben oynamadığıma.

Bak dostum ben şimdi burada sana 1.oyunu oynama direkt olarak 2. ye geç demeyeceğim bana kalırsa 1.oyunu bir dene belki seversin şahsen ben sevdim hala da oynuyorum combat sistemi mekanikleri kötü olsa bile ben severek oynadım bu oyunu sende bir dene bence ama zaten 1.oyunun hikayesi çok da uzun değil internet üzerinden animasyonlarla 1.oyunun hikayesini anlatan bir video var ona bakabilirsin.

Bak dostum ben şimdi burada sana 1.oyunu oynama direkt olarak 2. ye geç demeyeceğim bana kalırsa 1.oyunu bir dene belki seversin şahsen ben sevdim hala da oynuyorum combat sistemi mekanikleri kötü olsa bile ben severek oynadım bu oyunu sende bir dene bence ama zaten 1.oyunun hikayesi çok da uzun değil internet üzerinden animasyonlarla 1.oyunun hikayesini anlatan bir video var ona bakabilirsin.

Arkadaşa katılıyorum 1. oyuna başlangıçta bende kötü yaklaşmıştım.combat mekaniklerine alışmam 15 dakikamı falan almıştı ve kalan zamanda oyunu tam bitiremesemde oynadığım her saatten keyif aldım 1. oyunun özellikle yan görevleri çok sarıyor. Sürükleyici bir hikayesi var bir bakmanı tavsiye ederim.

Geçilebilir aslında mekanikleri çok hoşuma gitmemişti benim ama hikayeyi bozmak istemiyorsanız internette hikayesini okuyabilir ya da izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı