Witcher 1 ve 2'yi oynamadan 3 oynanır mı?

bence yukarıda ki arkadaşlara katılmıyorum ben direkt gittim Witcher 3 aldım gayet güzel di zevk de aldım hikayesi de idare ederdi.
bence yukarıda ki arkadaşlara katılmıyorum ben direkt gittim Witcher 3 aldım gayet güzel'di zevk de aldım hikayesi de idare ederdi.

Kesinlikle oynamalısın, veya en azından YouTube'den falan özetini izlemelisin. Yoksa pek anlamazsın hikayeyi.
Bence yukarıdaki arkadaşlara katılmıyorum ben direkt gittim Witcher 3 aldım gayet güzeldi zevk de aldım hikayesi de idare ederdi.
Hikayenin ne kadarını anlamış olabilirsin ki? Şundan emin olabilirsin ki önceki oyunları oynayasaydın veya özetini izleseydin Witcher 3'ten daha çok zevk alırdın.

bence yukarıda ki arkadaşlara katılmıyorum ben direkt gittim Witcher 3 aldım gayet güzel di zevk de aldım hikayesi de idare ederdi.
bence yukarıda ki arkadaşlara katılmıyorum ben direkt gittim Witcher 3 aldım gayet güzel'di zevk de aldım hikayesi de idare ederdi.
Mesela Vernon Roche'u görürken "Bu kim lan?" demedin mi hiç? İlk defa görüyorsun oyunda fakat uzun yıllar kankinmiş gibi konuşuyorlar. Bunların hepsi Witcher 2 içinde var. Witcher 1 içinde sadece Triss ve Shani var. Lonca hakkında, krallıklar hakkında ne biliyor olabilirsin ki? Loc muinne toplantısı hakkında, Letho hakkında. Yennefer ile Triss'i sadece 2 tane sahireden ibaret sanarsın sadece üçüncü oyunu oynamakla.

Yeni konular

Geri
Yukarı