Witcher 2 görev yok

iAlp03

Decapat
Witcher 2'de en son bilek güreşi görevini tamamladım ama görev bitince başka görev vermedi nasıl başka bir göreve başlayacağım?

Ekran görüntüsü atabilir misiniz? Nerede olduğunuzu bilmem lazım. Oyunda bilek güreşi görevi birden fazla çünkü.

Zaten denedim onları seçtim de yinede turuncu işaretten gelmiyor görev başlamıyor.
Ekran görüntüsü atabilir misiniz? Nerede olduğunuzu bilmem lazım. Oyunda bilek güreşi görevi birden fazla çünkü.
Ekran resmi çekemiyorum nedense ilk bilek güreşini yaptım kayranı yendikten biraz sonra olan.

Ekran resmi çekemiyorum nedense ilk bilek güreşini yaptım kayranı yendikten biraz sonra olan.
Oyun Steam'den ise F12 tuşuna basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Veya PrintScreen tuşuna basarak (Delete civarlarında) yine ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Oyun Steam'den ise F12 tuşuna basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Veya PrintScreen tuşuna basarak (Delete civarlarında) yine ekran görüntüsü alabilirsiniz.
PRTSC ile almayı denemiştim o çalışmadı Steam'i biliyordumda üşenmiştim biraz olduğum yer belli olduğundan.

Siz atın. Oyunu bitireli bayağı oluyor ama yardım edebilirim. Hâlâ mekanlar aklımda.

Sile'nin bir görevi var, Kayran'ı öldüreceksin onunla beraber. Hani bir tane han var ya, Triss Dandelion Zoltan falan var içeride. Onun hemen bitişiğinde bir genelev var. Sile orada. Oraya gitmen lazım. J tuşuna basıp seçebilirsin görevi.

Sile'nin bir görevi var, Kayran'ı öldüreceksin onunla beraber. Hani bir tane han var ya, Triss Dandelion Zoltan falan var içeride. Onun hemen bitişiğinde bir genelev var. Sile orada. Oraya gitmen lazım. J tuşuna basıp seçebilirsin görevi.
O Çoktan bitti.
Bilek güreşinin ana görevler ile bir alakası yok. Yüksek ihtimal ana hikayeyi tetikleyecek görevi yapmamışsındır. Zaten görevlerin yazılı olduğu günlük bölümü var oradan takip edebilirsin.
Oradan denedim fakat turuncu işaretten olmadı,görev yazısı falan gelmedi.
Siz atın. Oyunu bitireli bayağı oluyor ama yardım edebilirim. Hâlâ mekanlar aklımda.
20220102195119_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı