Sürprizbozan Witcher 2 kayıt dosyası

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kere_M_M

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Witcher 3'ü tekrar oynamak istiyorum ama Letho'yu da bulmak istiyorum.
Bendeki Witcher 2 kayıtlarını da silmiştim.

Letho'nun ölmediği Witcher 2 kaydı olan varsa atabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, Witcher 3'ü tekrar oynamak istiyorum ama Letho'yu da bulmak istiyorum.
Bendeki Witcher 2 kayıtlarını da silmiştim.

Letho'nun ölmediği Witcher 2 kaydı olan varsa atabilir mi?
Letho'nun olup olmemesi neredeyse hic bir sey degistirmiyor 1 yan gorev geliyor sadece. Cok istiyorsaniz googlede W2 kayitlari bulunuyor Letho ile olan sahneye en yakin kaydi bulup indirebilirsiniz.

Kayıt olmadan oyunun başında belirli sorulara verilen cevaplarla da yapılabiliyor bu. Başta Witcher 2 kaydını simüle etme seçeneğini seçiyorsunuz, ardından Emhyr'in sarayına gittiğinizde oradaki general (Moorvhan) size sorular soruyor. Bu görev direk oyunun başında değil, biraz ileride ama.

Save istiyorsanız şöyle bir dosya buldum: The Witcher 2 - End Game Save

İnternetten başkalarını da bulabilirsiniz.

Merhabalar. 2. oyunun kayıt dosyalarını 3. oyuna atmak sıkıntılı bir iş. Çünkü Witcher 2'nin son kaydına baktığımda, Letho ile karşılaştığımız zaman save aldığını görüyorum. O karşılaşmadan sonra save alınmıyor. En azından Letho'yu öldürmezsen alınmıyor. Eğer öldürürsen alınıyor mu bilmem, denemedim, denemem :)

Dolayısıyla da, Witcher 3'e Witcher 2'nin kayıt dosyalarını aktarmak bir şeyi değiştirmiyor. Bu yüzden, 3. oyuna başlarken Witcher 2 Kayıtları Açık seçeneğini seçin. Böylece Letho'yu bulma şansınız olacaktır.

Oyunun ilk 2 saati civarlarında, İmparatorun huzuruna davet ediliyoruz. Biz traş olurken, General Voorhis bize sorular sormaya başlayacak. Bu sorular, Witcher 2'deki önemli seçimleri ifade ediyor. Roche'un mu yoksa Iorveth'ın mu tarafındaydın, Sile'ye ne yaptın, Letho'yu öldürdün mü gibi. Eğer Letho'yu öldürmedim seçeneğini seçerseniz, Ihlamurvadisi'ndeki ilan tahtasının yanında ağlayan bir kadın göreceksiniz. Gidip ondan görev aldığınız zaman ise Letho'yu bulacaksınız. Acele edin, başı belada ;)

Merhabalar. 2. oyunun kayıt dosyalarını 3. oyuna atmak sıkıntılı bir iş. Çünkü Witcher 2'nin son kaydına baktığımda, letho ile karşılaştığımız zaman Save aldığını görüyorum. O karşılaşmadan sonra Save alınmıyor. En azından Letho'yu öldürmezsen alınmıyor. Eğer öldürürsen alınıyor mu bilmem, denemedim, denemem :)

Dolayısıyla da, Witcher 3'e Witcher 2'nin kayıt dosyalarını aktarmak bir şeyi değiştirmiyor. Bu yüzden, 3. oyuna başlarken Witcher 2 kayıtları açık seçeneğini seçin. Böylece Letho'yu bulma şansınız olacaktır.

Oyunun ilk 2 saati civarlarında, imparatorun huzuruna davet ediliyoruz. Biz tıraş olurken, general voorhis bize sorular sormaya başlayacak. Bu sorular, Witcher 2'deki önemli seçimleri ifade ediyor. Roche'un mu yoksa ıorveth'ın mu tarafındaydın, Sile'ye ne yaptın, Letho'yu öldürdün mü gibi. eğer Letho'yu öldürmedim seçeneğini seçerseniz, ıhlamurvadisi'ndeki ilan tahtasının yanında ağlayan bir kadın göreceksiniz. Gidip ondan görev aldığınız zaman ise Letho'yu bulacaksınız. Acele edin, başı bela da ;)

Teşekkürler buldum.

Geri
Yukarı