Witcher 2 ölmemek için hile

Aslında gayet basit. Kayranin 6 kolu var diye hatırlıyorum önde ki ilk iki kola bulaşmayın direkt öldürür sizi. Sağ da ve solda olan iki kola baktığınızda kırmızı parlayan yumurtamsı şeyleri göreceksiniz. İstediğiniz sıradan başlayarak örneğin sol taraftan başlayın yrden işaretini kullanın ve kollar işarete gelene kadar kaçının işarete gelince kol yerde yapışıp kalacak ve direk kırmızı noktaya saldırın zaten hemen kesilecek. Böylece 4 kolu da tamamlayabilirsiniz.

Öncelikle selamlar arkadaşlar bossun tüm kollarını kestim onda sıkıntı yok da şu son darbede hızlı tıklamak gerekiyor onu yapamıyorum çok denedim yok sorun bende mi anlamadım son yerde tıklama yerini yapamıyorum boss u geçemezsem de hikaye devam etmez sıkıntı mouse da mı anlamadım ama kolları keserken sıkıntı yok tek sıkıntı en sondaki tıklama yerinde bir türlü yapamıyorum çıldıracağım.

Öncelikle selamlar arkadaşlar bossun tüm kollarını kestim onda sıkıntı yok da şu son darbede hızlı tıklamak gerekiyor onu yapamıyorum çok denedim yok sorun bende mi anlamadım son yerde tıklama yerini yapamıyorum boss u geçemezsem de hikaye devam etmez sıkıntı mouse da mı anlamadım ama kolları keserken sıkıntı yok tek sıkıntı en sondaki tıklama yerinde bir türlü yapamıyorum çıldıracağım.
Sol tıka hızlı hızlı basınca olmazsa sağ tık yap. Olmuyorsa gamepad takmalısın.

Şimdi yaptım dediğini tam tıklama barı doluyor nedense ara sahne girmiyor anlamadım kayran öldükten sonraki Save dosyasını bulmaya çalışıyorum intde am bulamadım.

Şimdi yaptım dediğini tam tıklama barı doluyor nedense ara sahne girmiyor anlamadım kayran öldükten sonraki Save dosyasını bulmaya çalışıyorum intde am bulamadım.
Ara sahne girmeyecek zaten. 1 hafta önceye ait bir video buldum. Umarım reklama girmiyordur. Ama ben sana paylaşayım. Videonun bir 30-40 saniye sonrasında kayran ölüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı