Witcher 3'ü hile ile oynayınca boss yok edilebiliyor

ysfakbyr06

Hectopat
Oyundaki yan görevlerde olan bosslar hilesiz kesilmiyor ve çok uğraştırıcı, ben de konsola likeaboss yazdım 3 kere vurdum öldü ve bundan zevk aldım. Hilesiz kesilmiyor ve daha iyi kılıç ve seviye istiyor, ben de 10 levelim. Şunu söylemek gerekirse hile olunca geçiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile ile oynamanın hiçbir zevki yok ki.

ctrl ve alt ile yön ''A'', ''D'' veya boşluk tuşuyla gelen darbeleden sıyrılabiliyorsun. Yaratık vuracağı zaman kaçınırsın ve hemen bir darbe indirirsin.

Levelin yetmiyorsa levelinin yettiği görevleri al ve yavaş yavaş levelini yükselt. Gene zor geliyorsa zorluk seviyesini düşür. En kolayda oynuyor ve yine başaramıyorsan The Witcher 3'ü sil lütfen.

Hile ile oynamanın hiçbir zevki yok ki.

CTRL ve alt ile yön "A", "D" veya boşluk tuşuyla gelen darbeleden sıyrılabiliyorsun. Yaratık vuracağı zaman kaçınırsın ve hemen bir darbe indirirsin.

Levelin yetmiyorsa levelinin yettiği görevleri al ve yavaş yavaş levelini yükselt. Gene zor geliyorsa zorluk seviyesini düşür. En kolayda oynuyor ve yine başaramıyorsan The Witcher 3'ü sil lütfen.

Kontratların hepsinde zor bosslar bir tane değilki hepsinin canı zor gidiyor

Kontratların hepsinde zor bosslar bir tane değilki hepsinin canı zor gidiyor
The Witcher 3 zor bir oyun değil, öyle ki oynayan herkese oyunu en zor zorluk seviyesinde oynamasını tavsiye ediyorum çünkü normal zorlukta harbiden çok kolay oluyor oyun. Böyle düşünüyorsanız ya seviyenizin yetmediği bir kontrat almışsınızdır ya da oyunu henüz anlayamamışsınızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı