Witcher 3 başlangıç için ne yapılmalı?

XboxUser

Decipat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhaba. RPG oyunlarıyla geçmişimde sadece AC Origins ve Odyssey var. Witcher 3'te temel mantıkları çok kavrayamadım galiba. Şu anda Ciri'yi bulma görevlerindeyim ve levelim 3. Mesela zırh parçaları nasıl alınıyor bilmiyorum. Sadece bir tane göğüs zırhı aldım. Yani yeni başlayanlar için taktik, ipucu vs. verebilir misiniz? Teşekkürler.

Teşekkürler, ve en iyi zırhın kurt okulu teçhizatı olduğunu söylüyorlar. Sizce kurt okulu teçhizatlarını mı alayım?
Efsunger zırhlarını senin yetenek ağacınla doğru orantılı kullanmak daha mantıklı. Mesela; quen işaretini geliştirdiysen, ayı okulu zırhı daha mantıklı. Ama iksir ve kılıç yağı geliştirdiysen kurt okulu daha mantıklı. Kılıç yeteneklerini geliştirdiysen kedi okulu daha mantıklı gibi.

Efsunger zırhlarını senin yetenek ağacınla doğru orantılı kullanmak daha mantıklı. Mesela; quen işaretini geliştirdiysen, ayı okulu zırhı daha mantıklı. Ama iksir ve kılıç yağı geliştirdiysen kurt okulu daha mantıklı. Kılıç yeteneklerini geliştirdiysen kedi okulu daha mantıklı gibi.
O zaman kedi okulu zırhını alacağım.

Geri
Yukarı