Witcher 3 DLC oynamak

kaplan12334

Femtopat
Witcher 3'ü DLC'yleriyle birlikte aldım. Ana hikayeyi önceden crack bitirmiştim şimdi ana hikayeyi oynamadan DLC oynamak istiyorum, nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC leri ana menüden açtıktan sonra, ana menü üzerinde DLC lerin adlarının altında "KURULU" ibaresini göreceksin sonrasında oyun içerisinde ki görevlerden DLC nin görevlerini yapabilirsin.

Daha kaç tane açacaksın kardeş?

Neden bu kadar çok önemli senin için? Oyun 22 TL zaten tüm paketleri ile birlikte şuanda al, geç. Önce ana oyunu bitir, sonra Hearts of Stone ve ardından Blood & Wine. Yabancı kaynakları da araştırdım şimdi, bu şekilde daha zevkli olur ve hikayeyi net anlarsınız diyorlar.

Redditte de gördüm. Bazıları Blood & Wine için oyunun ana hikayesini bitirmek gerektiğini söylüyor ama diğer DLC için önemli değil diyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet gerekli level ve donanıma sahip olduğunuzda Hearts of Stone DLC sini ana hikayeyi tamamlamadan da yapabiliyorsunuz, ancak diğer konuyu bende bilmiyorum. Ben sırasıyla bitirerek ilerledim.
Neden bu kadar çok önemli senin için? Oyun 22 TL zaten tüm paketleri ile birlikte şuanda al, geç. Önce ana oyunu bitir, sonra Hearts of Stone ve ardından Blood & Wine. Yabancı kaynakları da araştırdım şimdi, bu şekilde daha zevkli olur ve hikayeyi net anlarsınız diyorlar.

Redditte de gördüm. Bazıları Blood & Wine için oyunun ana hikayesini bitirmek gerektiğini söylüyor ama diğer DLC için önemli değil diyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende sana diyorum ki daha 2 gün önce crack ana hikayeyi bitirdim, DLC oynamak için prayla satın aldım ana hikayey girmeden DLC oynamak istediğim için sordum, nasıl yapıvağımı bilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crackli oynadığın save dosyasını orijinal oyunda da açabiliyorsun. Orijinal oyunun save dosyaları "Belgeler>The Witcher 3>gamesaves"in içinde, crackli versiyonun da orada olması lazım. Orada yoksa crackli oyunun kurulu olduğu klasörün içine falan bak, oyunu sildiysen bile save dosyasının kalma ihtimali yüksek.

save dosyaları yok sana tek sorum ana hikayeye hiç başlamadan hearts of storm a baslıyabılıyomuyum ondan sonrada diğer dlc ye baslıyabılıyosam bıle dlc ye nerden giricem

save dosyaları yok sana tek sorum ana hikayeye hiç başlamadan hearts of storm a baslıyabılıyomuyum ondan sonrada diğer dlc ye baslıyabılıyosam bıle dlc ye nerden giricem
Ana hikaye olmadan da DLC'leri oynayabiliyorsun. Yeni oyun deyip oynamak istediğin DLC'yi seçersen o DLC'nin seviyesine uygun bir seviyede oyuna başlıyorsun.

HoS'un hikayesi tamamen aynı, yani ister ana oyundan sonra oyna ister ayrı save ile oyna farketmez.
BaW'ın hikayesi de tamamen aynı aslında, sadece DLC'nin hikayesini bitirdikten sonra final maksadıyla oyunun sana bir sürprizi oluyor. Bu sürpriz de ana oyunu hangi sonlarla bitirdiğine göre değişiyor, tek farkı bu. Yani sen BaW'ı ayrı olarak oynarsan yine aynı hikayeyi oynayacaksın, sadece sondaki sürpriz senin ana oyunu nasıl bitirdiğine bağlı olarak değil de varsayılan seçenek ne ise ona göre belirlenecek. Spoiler vermeden anca bu kadarını anlatabildim, umarım anlaşılır olmuştur.

Yani sondaki olayı takmassan bir farkı yok. Ama aynı konuyu birden fazla açacak kadar takıntılı olduğuna göre sen büyük ihtimalle buna da takacaksın kafayı. Ona da konu açmadan söyleyeyim, o sondaki olayın istediğin gibi belirlenmesini istiyorsan ya ana oyunu bitirip ondan sonra DLC'leri oynayacaksın ya da internetten hazır save dosyası indireceksin.

Geri
Yukarı