Witcher 3 DLC'ler nasıl sonradan oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10
Yer
O_O
Merhabalar.
Ben şimdi DLC'ler ile birlikte Witcher 3 aldım.
Hearts of Stone ve Blood and Wine.
Şimdi ben sadece oyunun ana hikayesini bitirip sonradan DLC'lere geçmek istiyorum nasıl yapabilirim? Ana hikayesi de çok güzel diyorlar, DLC'ler de.

Zaten DLC'ler belli bir seviyeden sonra görevler bölümünde gözükür. Zaten sana tavsiye ettiği seviye yazıyor. Ana hikayeyi bitirdikten sonra o göreve başlayabilirsin. O göreve başlamak için ne yapman gerektiği yazıyor.

Tab tuşuyla görev ekranı açılıyordu sanırım. Ana görevler ekranında bir kırmızı bir de mavi görev olacak 30'lu seviyelerde bir zorluğu olacak bunların. Mavi olan heart of stone, kırmızı olan blood and wine. Ana görevi bitirmeden başlamanı tavsiye etmem çünkü 30'lu levellere zaten ana hikaye bitince geliyorsun aksi durumda zorlanırsın.

İyi günler.
Eğer ki Witcher 3'e standart başlangıç yaptıysanız başlangıçta Geralt'ın seviyesinin çok üstünde görevler göreceksiniz. Onlar DLC ile gelen paketler. Yanlış hatırlamıyorsam Heart of Stone paketi Novigrad'ın kuzeyindeki bir bölgede başlıyor. Bu bölgedeki köylere seviyeniz 30 olduktan sonra (Eğer ki gameplus değilse) ilerleyip köylerdeki görevleri alın. Touissant'a gitmek için de (Blood and Wine) Velen'deki bir köye altın zırhlı askerler geliyor ve sizi arıyor. Yanlış hatırlamıyorsam görevin adı şarap diyarına yolculuktu. Bu görevi takip edince de Blood and Wine paketine başlıyorsunuz.
İyi oyunlar.
NOT: Tavsiyem Blood and Wine a geçmeden önce Heart of Stone u ve tüm yan görevleri bitirmenizi ve bolca para biriktirmenizi öneririm. Touissant'ta teçhizatlar Velen ve Novigrad'dakilere göre çok daha pahalı.

Son düzenleme:
Zaten DLC'ler belli bir seviyeden sonra görevler bölümünde gözükür. Zaten sana tavsiye ettiği seviye yazıyor. Ana hikayeyi bitirdikten sonra o göreve başlayabilirsin. O göreve başlamak için ne yapman gerektiği yazıyor.
peki o görevleri yapıp yapmamak benim kontrolümde değil mi yoksa hikayenin ortasında illa ki oynayacakmıyım

peki o görevleri yapıp yapmamak benim kontrolümde değil mi yoksa hikayenin ortasında illa ki oynayacakmıyım
DLC lerin gereksinimleri çok zor. Ana hikayeyi bitirene kadar girme bence. Evet senin kontrolünde ama ana hikayeye devam ederken DLC ye başlarsan büyük ihtimalle canavarları bile alt etmen çok ama çok zor olur. O yüzden level gereksinimlerine bakarak en iyi oynayış, ana hikayeyi (wild hunt) bitirip sonra hearts of stone dan devam etmek.

Geri
Yukarı