Witcher 3 Ekran Görüntüleriniz

Hayır hocam 1. Görseldeki fotoğraf 'Where the Cat and Wolf Play... DLC'si ile eklenen bir görev fotoğraftaki de ayrı bir Witcher 3. Görsel ise siz Letho'yu Kaer Morhen'e davet ederseniz Ves ile Roche ile karşılaşmasından bir sahne.
Tam tersi olacak ama ben anladım ne demek istediğini :) Ves ve Roche ile aralarında bir diyalog dönüyor mu Witcher 2 olaylarından kalma?

20201219230255_1.jpg
20201221232834_1.jpg

Birinci ve üçüncü görseli oyunda hatırlamıyorum, mod mu?
Kusura bakmayın, yeni fark ettim mesajı. İlk görsel, Letho'nun Kaer Morhen'de eski dostları (!) ile karşılaşması.

Diyalog dönüyor, evet. "Ah, some old friends" diyerek Letho açılışı yapıyor. Ves ve Roche'ta biraz tepki veriyor. Ardından Letho'ya dikkat edeceğim, gözüm üstünde olacak seçeneğini seçersen Roche Ben Güvenmiyorum, o kral katletti gibi bir söz söylüyor. Ardından da Letho, Eredin'de bir kral, değil mi? Diyor. Efsane bir diyalogtu :)

İkinci görsel ise Witcher Gaetan. Kedi ile Kurdun Oynadığı Yer adlı ek paketle geliyor.

Kusura bakmayın, yeni fark ettim mesajı. İlk görsel, Letho'nun Kaer Morhen'de eski dostları (!) ile karşılaşması.

Diyalog dönüyor, evet. "Ah, some old friends" diyerek Letho açılışı yapıyor. Ves ve Roche'ta biraz tepki veriyor. Ardından Letho'ya dikkat edeceğim, gözüm üstünde olacak seçeneğini seçersen Roche Ben Güvenmiyorum, o kral katletti gibi bir söz söylüyor. Ardından da Letho, Eredin'de bir kral, değil mi? Diyor. Efsane bir diyalogtu :)

İkinci görsel ise Witcher Gaetan. Kedi ile Kurdun Oynadığı Yer adlı ek paketle geliyor.
"He always talk this much?" en sevdiğim diyaloğudur Letho beyefendinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı