Witcher 3 eşyalar en iyi fiyata nerede satılır?

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 12B

Lnx

Hectopat
Elimde 700 Gold eden bir kılıç var demirciye gittiğimde ben buna 100 Gold veririm diyor aynı şekilde 250 Gold eden av ganimetine 20 Gold veren tüccar var ben bu itemları en iyi fiyata nerede satabilirim? Hangi itemi hangi satıcıya satmam gerekiyor?

Kılıç, zırh vs. ile uğraşmayın hayvan postu, sütü vs. gibi meditasyon ile biriktirebileceğiniz ve satışı daha kolay eşyaları satın, fiyat konusunda da genellikle aşağı-yukarı değişse de istediğiniz fiyatı bulmak zor oluyor ama biriktirilebilen eşyaları satarsanız gerekte olmuyor zaten işinize yaramayan kılıç, zırh, eldiven vs. direkt atıyor/satıyorsunuz.

Daha yeni başladım 9 levelim Ciri'yi arıyorum.
O seviyede üstünüzde çok fazla eşya tutmayın, kullandıklarınız dışında, hem paranız olmaz hem heybeleriniz yetmez. Ay Kılıcını (nette vardır lokasyonu) almaya çalışın baya bir süre işinizi görür o arada zırh, eldiven, çizme vs. alıp dayanıklılığınızı güçlendirirsiniz. (tabi becerilerle katkıda sağlayabilirsiniz)

O seviyede üstünüzde çok fazla eşya tutmayın, kullandıklarınız dışında, hem paranız olmaz hem heybeleriniz yetmez. Ay Kılıcını (nette vardır lokasyonu) almaya çalışın baya bir süre işinizi görür o arada zırh, eldiven, çizme vs. alıp dayanıklılığınızı güçlendirirsiniz. (tabi becerilerle katkıda sağlayabilirsiniz)
Hocam eşyalar şu şekilde neyin lazım olup neyin lazım olmayacağını tam bilmediğim için çoğu duruyor siz biliyorsanız akıl verebilirsiniz.

Screenshot_3.png
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png
Screenshot_4.png

Geri
Yukarı