Çözüldü Witcher 3 Geralt'ın Sakalı Gri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Geralt'ın sakalı da saçı da normalde beyazdı, ancak benim oyunumda gri. Bir de saç rengi pek açık değil, önceden Hair and Beard LOD modu indirmiştim ve silmiştim. O moddan kalıntılar mı var acaba hala? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

The Witcher 3 Screenshot 2021.02.27 - 22.51.40.25.png

Dosya doğrulaması yaptım Steam'den ancak işe yaramadı, bu arada fotoğraf oyunda gece olduğu için biraz karanlık ancak kusura bakmayın.

Çözüm
Hairworks ayarını tamamen kapatınca Geralt'ın saçının rengi normale döndü ancak sakalı hala aynı, bir tane berber bulunca bu yorumu düzenleyip seni etiketleyeceğim ve görüntüyü paylaşacağım.

@Stebph Hairworks ayarını kapatınca düzeliyor, çok aman aman saç iyileştirmesi yapan bir ayar değilse kapatacağım. Öyle mi?

Hairworks kapalı hali;

Eki Görüntüle 899233

Açık hali;

Eki Görüntüle 899234
İkisi de normal duruyor hocam, ıslak olduğunuz için biraz koyu çıkmış sadece.

Biraz kişiye bağlı. Hairworks açık halde oynuyorum ben, ama FPS kaybı çok yaşatıyor. Görüntüsünü seviyorsanız açık kullanın, çok da önemli değil.

@strigoi Hocam da bir baksın, ben bir anormallik göremedim.
Geralt'ın sakalı da saçı da normalde beyazdı, ancak benim oyunumda gri. Bir de saç rengi pek açık değil, önceden Hair and Beard LOD modu indirmiştim ve silmiştim. O moddan kalıntılar mı var acaba hala? Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Eki Görüntüle 899146

Dosya doğrulaması yaptım Steam'den ancak işe yaramadı, bu arada fotoğraf oyunda gece olduğu için biraz karanlık ancak kusura bakmayın.
Konudan bağımsız gününüzün 16 saatini Witcher 3'te mi geçiriyorsunuz? Bana biraz öyle geldi de...

Hepsini sildiğine emin ol. Silmediğin bir şey olabilir belki.
Ana klasörlere baktım, modların dosyaları genelde o klasörlere kurulu olur. Ancak mod dosyası göremedim.
Konudan bağımsız gününüzün 16 saatini Witcher 3'te mi geçiriyorsunuz? Bana biraz öyle geldi de...
Günde ortalama 5-6 saat oyun oynuyorum ve hepsi de Witcher 3.

Hocam mod klasörü var ana oyun dizininde ilk programdan kaldırdığınıza emin olun sonra oyunun konumundaki mod klasöründen kalıntısı kalmışsa silin.
Yine olmazsa zırh modundan kaynaklı olabilir.

Hocam mod klasörü var ana oyun dizininde ilk programdan kaldırdığınıza emin olun sonra oyunun konumundaki mod klasöründen kalıntısı kalmışsa silin.
Yine olmazsa zırh modundan kaynaklı olabilir.
Zırh modunu kurmadan da öyleydi,

Mods klasöründeki tüm modlar bunlar, bir tane LOD mod kurmuşum ancak o da genel bir grafik modu. Saç ve sakalla bir alakası olduğunu sanmıyorum.

Ekran Görüntüsü (93).png

@strigoi ve @Stebph yardımcı olabilir belki.

Bu modu indirebilirsin. Oldukça hoş. Sakalları, kaşları, ten rengini de beyazlatıyor. Geralt'ı daha sinirli gösteriyor.

Şu an oyununda Face Mod kurulu mu? Eğer modsuzsa Geralt'ın sakalı, saçı griye yakındı diye hatırlıyorum.

Bu modu indirebilirsin. Oldukça hoş. Sakalları, kaşları, ten rengini de beyazlatıyor. Geralt'ı daha sinirli gösteriyor.

Şu an oyununda Face Mod kurulu mu? Eğer modsuzsa Geralt'ın sakalı, saçı griye yakındı diye hatırlıyorum.
Üstte tüm modlarımın bulunduğu klasörü paylaştım.

Ben açık beyazdı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı