Witcher 4'te Geralt'ın ayrılması oyun zevkimizi etkileyecek mi sizce?

OttoVonVokhul

Picopat
Daha fazla  
Malumunuz Witcher 1 2 3 hepsinde aslan kardeşimiz Geralt of rivia ile oynadık. CD project redin hem oyun motorunu hem de ana karakteri değiştirmesi hem lore hem de oynanış açısından bizi nasıl etkileyecek? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Malumunuz Witcher 1 2 3 hepsinde aslan kardeşimiz Geralt of rivia ile oynadık. CD project redin hem oyun motorunu hem de ana karakteri değiştirmesi hem lore hem de oynanış açısından bizi nasıl etkileyecek? Fikirlerinizi merak ediyorum.
hikayeyi bilemem ama grafik ve oynanış olarak daha iyi olur. Kullandıkları motor oyun tarzlarına göre sıkıntılı bir motordu.

Cyberpunk 2077'nin V'si çok iyi tasarlanmış bir karakter. CDPR bu konuda rüştünü ispat etmiş bir firma, karakter tasarımı konusunun altından kalkacaklarını düşünüyorum. Ancak oyunun Unreal Engine 5 ile gelmesi beni korkutuyor. Şimdiye kadar çıkan UE5 yapımları felaket.

Oynanışı çok üst düzeye getirip geri kalan her şeyi Witcher 3 seviyesinde yapan bir oyun olursa başyapıt olur. Şahsen CDPR'a karakter konusunda aşırı güveniyorum.

Ben Geralt'ın parry yaparken savrulup dalgalanan saclarını göreneyeceksem, onun kızlara yiyişirken yaralarını göremeyeceksem neye yarar?Keşke kadın karakter olsa da Geralt ile yiyişsek.

Geri
Yukarı