Witcher 3 Geralt'ın yaşını bulmuş olabilir miyim?

Makaleler
1
2020.12.26-17.39.png

Geralt ile Vesemir konuşurken Vesemir, Geralt'a "Yarım asır yaşındasın" gibisinden cümle kuruyor. Bazı arkadaşlar da 90 yaşında falan diyordu. Kafam karışmadı değil.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izlerseniz, "Sen de neredeyse 100 yaşındasın" diyor. Çeviri yanlış yapılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izlerseniz, "Sen de neredeyse 100 yaşındasın" diyor. Çeviri yanlış yapılmış.
Bu arada SS'i ben buradan aldım. Şimdi ben kendim oyundan dinleyeceğim burayı.

Evet haklıymışsınız. "Neredeyse bir asır kadar yaşlandın" gibisinden konuşuyor. Türkçe çeviri yanlışmış.

20200625182246_1.jpg
O diyaloğun doğrusu bu, o çeviri yanlış çevirmiş. Yarım değil tam asıra yakınsın diyor orada, büyük ihtimalle 90-100 arası.

20200625182218_1.jpg

Bu da o konuşmanın bir öncesi, avladıkları iblisin üzerinden yarım yıl geçmiş. Çeviriyi yapanın aklında buradaki "yarım" kalmış galiba, aklıma bu ihtimal geldi ekleyeyim dedim. 😄

Son düzenleme:
Ben Geralt'ı yarım asır yoldayız adlı konuşmadan dolayı 150-200 var zannediyordum. Bundan yaklaşık 1 ay önce, internette araştırma yaptığımda 100 yaşında olduğu tahmin ediliyormuş. Zaten Witcher'lar normal insanlara göre çok daha uzun yaşıyor. Daha çok yaşar. Tabii bir canavar öldürmezse. Yarım asır yaşında olamaz zaten. O imkansız.

Yeni konular

Geri
Yukarı