Witcher 3 gerçekten güzel mi?

Birçok oyuna gore aksiyonu kotudur. Bana kilic tutuyormusum hissi vermiyor ve dusmanlara da vuruyormusum gibi hissettirmiyor.

Bence aksiyon tarafi eglenceli degil ve vurdukca vurursun veya gaza gelirsin gibi his vermiyor.

Kilicli oyunlara;

Shadow of mordor,
Deadpool,
Assassin's Creed,
Zelda botw,
NieR: Automata™,
Metal Gear 4,
Cyberpunk 2077 (kilic kullanirken),
God eater serileri,
Metin2,

Gore karsilastirinca, Witcher 3 bayagi sonuk.

Hadi diğer oyunları geçtim de Cyberpunk'ım yakın dövüş mekaniklerini de övmeyin lütfen. Oynarken bir firma nasıl 4 senede daha geriye gidebilir diye düşünmeden edemedim.

Bir cok oyuna gore aksiyonu kotudur. Bana kilic tutuyormusum hissi vermiyor ve dusmanlara da vuruyormusum gibi hissettirmiyor.

Bence aksiyon tarafi eglenceli degil ve vurdukca vurursun veya gaza gelirsin gibi his vermiyor.

Kilicli oyunlara ;

Shadow of Mordor,
Deadpool,
Assasin's Creed,
Zelda BotW,
Nier Automata,
Metal Gear 4,
Cyberpunk 2077 (kilic kullanirken),
God Eater serileri,
Metin 2,

gore karsilastirinca, Witcher 3 bayagi sonuk.
Aga Metin2 troll oldu sanırım o kadar da kötü değil :D.
Ama onun dışında Cyberpunk'ın yakın dövüşünün kötü olmasına rağmen vuruş hissi Witcher'dan daha iyi. (Bitirici animasyonlar dışında o konuda Witcher iyi ki CP'da bir tane var o da dandik.)

Diğerlerini değerlendirmeye sokmak bile saçma çünkü onlar çok üst seviye vuruş hissi barındırıyor, mesela Metal Gear Rising oyundaki neredeyse herşeyi istediğin şekilde kesebiliyorsun.

Şahsen oynamadım ama Enis Kirazoğlu takip ettiğim bir YouTuber'dır.
Kendisinden anladığım kadarıyla RPG - aksiyon oyunlarında hoşlanıyorsanız bir şans vermelisiniz.
Enis Kirazoğlu'nun şu videosunu buldum oyunla ilgili kötü yorum yapanlara cevap veriyordu izleyebilirsiniz :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aga Metin2 troll oldu sanırım o kadar da kötü değil :D.
Ama onun dışında Cyberpunk'ın yakın dövüşünün kötü olmasına rağmen vuruş hissi Witcher'dan daha iyi. (bitirici animasyonlar dışında o konuda Witcher iyi ki Cp'da bir tane var o da dandik.)

Diğerlerini değerlendirmeye sokmak bile saçma çünkü onlar çok üst seviye vuruş hissi barındırıyor, mesela metal Gear rising oyundaki neredeyse her şeyi istediğin şekilde kesebiliyorsun.

Aynı Witcher'ın oynamadık sanırım? Cyberpunk'ın mekanikleri yüzünden oyunu bırakmayı düşündüm ama verdik parayı oynamamak olmaz 😃

Aynı Witcher'ın oynamadık sanırım? Cyberpunk'ın mekanikleri yüzünden oyunu bırakmayı düşündüm ama verdik parayı oynamamak olmaz 😃
Build oynanışı oldukça etkiliyor, Samurai buildi ile oynarsan Katana herkesi tek vuruşta alıyor ve uzuvların parçalanma olayı olduğundan vuruş hissi 10 kat daha iyi Witcher'dan.
Herkese tek atarken dandik yapay zekayı ve kötü yakın dövüşü görmüyorsun aksine keyif veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher 3 ün kombat sistemi pek ala iyi. Sadece kendini çok tekrar etmesi biraz sıkıyor onu da yrden ya da aard gibi yeteneklerinizi güçlendirerek değiştirebilirsiniz. Bir mutasyon yardımıyla resmen ak ayaz çağırabiliyorsunuz aard ile.

Aksiyon/Rpg seven herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyundur. Harika bir evreni var, seni içine çekecek. Yan görevleri bile pek çok oyunun ana görevlerine taş çıkartır. Güzel oyundur, kaliteli oyundur, oyna. Fiyatı da çok uygun zaten. Bir öğün hamburger yiyeceğine bu oyunu al 150 saati keyifle göm. Rpg sevmiyorsan bulaşma. Çok geniş bir kitleye yayıldığı için arkadaş tavsiyesi ile alan bazı değişikler oyunu beğenmeyip hater oluyor. Oyunu niye gömüyorsun diyorum, Rpg sevmiyorum diyor. Ulan hırbo...! Neyse öyle işte.

Son düzenleme:
Balon gibi balondur ama ilk 2 oyunu oynamadan 3. oyunu oynamaya kalkışmayın yoksa sizde kanser ilk 2 oyunu oynamadan 3'e atlayan Witcher fanboy bebelerinden olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı