Witcher 3 ilk Hearts of Stone'u mu Blood and Wine'ı mı oynamalıyım?

Ben 8-10 saatte bitirdiğimi hatırlıyorum, HOS'u tam hatırlamıyorum fakat o kadar kısa değildi, o da en azından 5-10 saat arası sürüyordur.
Deneyin görün isterseniz, ben HOS'u 4 saat gibi bir sürede bitirdim zaten. Ama walktrough çekenler 5-6 saat arasında bitiriyor. Baw'ı da 6 saatte bitirdim o da 7 satte bitirilmiş.
HoS'u kaç saatte bitirdiğimi hatırlamıyorum. Ama ben BW'nin sadece ana hikayesini 15 saat civarı oynamıştım. Bende mi bir sorun var acaba 🤔

BAW 7, HOS 5 saat. Yan görevlerle ikisi toplam 30'u bulur.
Deneyin görün isterseniz, ben HOS'u 4 saat gibi bir sürede bitirdim zaten. Ama walktrough çekenler 5-6 saat arasında bitiriyor. Baw'ı da 6 saatte bitirdim o da 7 satte bitirilmiş yutupta.
Dediğin gibiyse ben ikisinin de ana hikayesini iki günde iki oturuşta CoD gibi bitiririm, yan görevleri ve kontratları ise sonradan yaparım.

HoS'u kaç saatte bitirdiğimi hatırlamıyorum. Ama ben BW'nin sadece ana hikayesini 15 saat civarı oynamıştım. Bende mi bir sorun var acaba 🤔
İlk oynarken keşfettiğinden süre uzuyor olabilir. İlk oynayışımda herşeyi fulledim zırhlarla birlikte evi de, 35 saatte bitmişti.
İkincisinde mantikor okulu setini yapıp direkt story yardırdım 6-7 saat arasında bitti.

İlk oynarken keşfettiğinden süre uzuyor olabilir. İlk oynayışımda herşeyi fulledim zırhlarla birlikte evi de, 35 saatte bitmişti.
İkincisinde mantikor okulu setini yapıp direkt story yardırdım 6-7 saat arasında bitti.
Açık dünyada bayağı gezinmiştim, haliyle fazlaca yer keşfetmiştim. Büyük ihtimalle o sebepten uzun sürdü benim BW macerası.

@strigoi ve @Hellblazer Aku konuyla alakasız bir soru soracağım, siz açık dünya bir oyundaki yan görevleri oyunu bitirdikten sonra mı yaparsınız yoksa bitirmeden önce mi?
Yan görevlerinin %90'ınını oyunu bitirmeden önce yaparım. Geriye kalan ufak tefek, birkaç görevi de oyun bitmeye yakın veya bitirdikten sonra yaparım. Bence oyunu bitirdikten sonra yan görev yapmak biraz saçma.

Yan görevlerinin %90'ınını oyunu bitirmeden önce yaparım. Geriye kalan ufak tefek, birkaç görevi de oyun bitmeye yakın veya bitirdikten sonra yaparım. Bence oyunu bitirdikten sonra yan görev yapmak biraz saçma.
Aslında bence oyunu bitirdikten sonra yapmak daha iyi gibi, ancak kontrat yapmazsan parasız kalabilirsin. Tabi ana hikayeden sonra oyunu bırakma riskin de var.

Düşünsene ana hikayeyi bitirmişsin, Ciri'yi bulup Vahşi Av'ı yenmişsin ve ondan sonra yan görev yapmaya başlamışsın. Bazı oyunların hikayesiyle de uyumlu.

Tabii anlık ve o anda yapmazsan başarısız olacak görevlere bir şey diyemem, Yennefer'ın Son Dilek görevi misal.

Üstelik çok fazla yan görev yapmaktan bazen ana hikayede kaldığın noktayı unutabiliyorsun, Witcher 3'te yaşamıştım bunu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı