Witcher 3 iyi bir oyun mu?

UcanMuz

Decipat
Sıkıntı bende mi bilmiyorum, ama oyun bana oynanışı geliştirmemek için oyunu ara sahneye boğmuşlar gibi geldi. Oyunu 1 saat oynayıp iade ettim. 1 Saat'in 10 dakikasında kontrolü elime alabildim. Gerçekten beğenen veya benim gibi düşünen var mı yoksa bu konuda sıkıntı bende mi?

Sıkıntı bende mi bilmiyorum, ama oyun bana oynanışı geliştirmemek için oyunu ara sahneye boğmuşlar gibi geldi. Oyunu 1 saat oynayıp iade ettim. 1 Saat'in 10 dakikasında kontrolü elime alabildim. Gerçekten beğenen veya benim gibi düşünen var mı yoksa bu konuda sıkıntı bende mi?
Ben de 1 saat oynadım sırf bilgisayar çalıştırıyor mu görmek için ve çok eğlenmiştim şu an yoğunum diye başlamıyorum hikaye aklımda kalmaz diye, neyini sevmediniz acaba ilk 1 saatin?

Oyunun ilk saatleri sarmayabilir sonrasında kontrol tamamen sizde olacak zaten sinematiği neredeyse hiç görmeyeceksiniz. Erken iade etmişsiniz geçmiş olsun.

Kolay pes etmişsin zaten 3'ün hikayesi 2. devamı olduğu için ilk birkaç bölüm 2.oyundan hikaye ile devam ediyor ardından 3.oyunun kendi hikayesi başlıyor sadece başlangıç görevleri 2.oyun ile alakalı.

Kişisine bağlı. 3 defa bitirdim muhtemelen ilerde tekrar bitireceğim.
Dediğiniz kısım başlarda öyle olsa da ilerde rdr2 gibi full olmasa da açık dünya haline geliyor.
Herkes her şeyi sevmek zorunda değil

Bu oyun 100 saat civarı sürüyor. Oyunun ilk 1 saati sana adamakıllı kontrol vermemesi normal.

Geri
Yukarı