Witcher 3 Çok İyi Bir Oyun

Herkesin oynaması gereken bir başyapıt.

Öncelikle belirteyim, akıl almaz bir RPG deneyimi sunmayacak oyun size. Ama çoğu RPG oyunlarının ortalamasından iyidir. Oyun, bu derecede bir RPG'ye sahip olsa ve diğer türlerde başarısız olsa ortalama altı kalacak. Witcher'ın özelliği, iyi RPG deneyimi ile birlikte muhteşem bir açık dünya, aksiyona, atmosfere ve zengin hikayeye sahip olmasıdır. Açık Dünya olayı Witcher 2 gibi olsaydı, aksiyon tarafında ise ortalamanın aşağısında kalsaydı kimse dönüp bakmazdı oyuna.
Canavarlar rahat bıraksa daha iyi olacak 😂😂

3 oyuna da sahibim. Ilk oyunu cok az oynadim ve biraktim. Surekli ayni kopekleri kesmek biktirmisti cidden. Hikayesini dinledim, etkileyici bir hikayesi vardi. Sonda olen adamin gizemleri ve Alvin olma ihtimali bayagi bir hosuma gitti. Anladigim kadariyla, Witcher buyusunu calan kisiyi olduruyoruz ve buyuyu onda bulamiyoruz. Teoriye gore, Alvin zamanda geri gidip buyuyu kendi caliyor.

Witcher 2 ile 6 saati geride biraktim. Henuz sikilmadim, bu oyunu bitiririm gibi. Gerci birkac gundur oynamiyorum ve boyle gidecek gibi.

45-50 saati geride bıraktım ve şunu söylemeliyim ki oyun yavaş yavaş ciddi bir düzeye girmeye başladı çok hoş bir hal aldı akıcı olarak gidiyor. Silver for monsters şarkısı inanılmaz derecede bağımlılık yaptı. Canavarla savaşırken
"leleleleleelel leyley diye söyleniyorum :D"
oyuna ön yargılı yaklaştım ama bağımlısı oldum çok eğlenceli. Tek merak ettiğim konu Eredin'i yenmek zor mu onu düşünüyorum :D

Geri
Yukarı