Witcher 3 Çok İyi Bir Oyun

O fotoğraf Witcher 3'den alınma. Kullanıcıların etiketleri imiş onlar. Şimdi fark ettim. Direkt olarak içerik sahibi ile alakası yok pek.

CP 2077, Twitter hesaplarında Role-playing game ----> action-adventure story game olarak değiştirilmişti.
Yani, bir bakıma RPG değil demek istemişler. Çok ilginç... Ne olduğu belli değil şu oyunun.

Maalesef buraya katılmıyorum. Ne seçim yaparsak yapalım çoğu zaman sonuç veya bir olay akışı değişmiyor. Witcher 2 oyununda bile seçimlerin koskoca bir bölümü değiştiriyor.
Sadece o yola giderken diyaloğu değiştiriyorsun CP'da. Ama karakter geliştirme olarak W3'ün 10 katı RPG.

Sadece o yola giderken diyaloğu değiştiriyorsun CP'da. Ama karakter geliştirme olarak W3'ün 10 katı RPG.
Witcher 3'ün karakter geliştirme ekranı çöp zaten. Ama bütün her şeyi kullanabildiğimizi düşününce çok çok kolaylaşıyor. Ben bu konuda Valhalla oyununu başarılı buluyorum..

Witcher 3'ün karakter geliştirme ekranı çöp zaten. Ama bütün her şeyi kullanabildiğimizi düşününce çok çok kolaylaşıyor. Ben bu konuda Valhalla oyununu başarılı buluyorum..
Valhallada warrior'ın okçuluk buildi ile assassin'in okçuluk buildi de ayrılıyor diye biliyorum. Ama oynamadım henüz, Odyssey'deki uçuk kaçık skilleri barındırmadığından. Tekrardan mö gitmeyeceksek bir daha Odyssey gibi bir güç fantezisi yapmazlar.

Valhallada warrior'ın okçuluk buildi ile assassin'in okçuluk buildi de ayrılıyor diye biliyorum. Ama oynamadım henüz, Odyssey'deki uçuk kaçık skilleri barındırmadığından. Tekrardan mö gitmeyeceksek bir daha Odyssey gibi bir güç fantezisi yapmazlar.
Şu an bitirmedim, oynuyorum. Odyssey gibi saçma sapan mistik skilleri yok. Milattan öncesine gitmiyoruz. Valhalla'da bir build yok. Her şeyi dengeli geliştiriyorsun. Çünkü oynarken hepsini oynuyorsun.

Merhaba arkadaşlar. Bugün Witcher 3: Wild Hunt GOTY aldım indirdim ve saatlerce başından kalkamadım. Oynamayan kimse kalmasın mutlaka satın alın efsane bir şey. Ön yargıyla yaklaştım fakat seneler sonra çok iyi bir oyun oynuyorum çok feci sardı. Saatlerce başından kalkamadım :D

Kaç saatiniz var.

Herkesin oynaması gereken bir başyapıt.

Öncelikle belirteyim, akıl almaz bir RPG deneyimi sunmayacak oyun size. Ama çoğu RPG oyunlarının ortalamasından iyidir. Oyun, bu derecede bir RPG'ye sahip olsa ve diğer türlerde başarısız olsa ortalama altı kalacak. Witcher'ın özelliği, iyi RPG deneyimi ile birlikte muhteşem bir açık dünya, aksiyona, atmosfere ve zengin hikayeye sahip olmasıdır. Açık Dünya olayı Witcher 2 gibi olsaydı, aksiyon tarafında ise ortalamanın aşağısında kalsaydı kimse dönüp bakmazdı oyuna.

Geri
Yukarı