Witcher 3 iyi bir oyun mu?

Ben de 1 saat oynadım sırf bilgisayar çalıştırıyor mu görmek için ve çok eğlenmiştim şu an yoğunum diye başlamıyorum hikaye aklımda kalmaz diye, neyini sevmediniz acaba ilk 1 saatin?

Düzgün bir savaş mekaniği yok, eğitim bölümünde ihtiyara sağ tıkladığımızda hem koruma hem atak yapan bir mekanik vardı, orada bana söylediği şekilde yapmama rağmen 10 tanesinden sadece 3 tane tutturabilmişimdir. Mekaniklerini beğenmedim, ayrı olarak sahne izlemek istesem film açarım oyunun 1 saatinin 50 dakikası neden ara sahne?

İade ettim RDR 2 alacağım.

Oyun bana zor geldi mekaniksel olarak. Yaklaşık 2 saat falan oynadım, bu iki saatde sadece mekanikleri anlamakla geçti ve açıkcası bu da beni çok yordu. Önceki witcher oynayanlar için herhalde aşırı basittir ama benim gibi yeni oynayanlar için korkunç 😅

Şu ana kadar 100'e yakın oyun bitirmiş biri olarak
Witcher 3'ü zevkle oynadım. Hikayenin ortalarına doğru oyun sıkmaya başladı biraz ara verdim ve oyunu bitirdim. İlk saatleri gerçekten sıkıcıydı ara sahneleri izlemedim hatta atladım.

1704560240565.jpeg

Düzgün bir savaş mekaniği yok, eğitim bölümünde ihtiyara sağ tıkladığımızda hem koruma hem atak yapan bir mekanik vardı, orada bana söylediği şekilde yapmama rağmen 10 tanesinden sadece 3 tane tutturabilmişimdir. Mekaniklerini beğenmedim, ayrı olarak sahne izlemek istesem film açarım oyunun 1 saatinin 50 dakikası neden ara sahne?

Dostum daha 1 saat oynamışsın. Ne mekaniği gördün de beğenmedin? Ayrıca böyle uzun oyunlarda ilk 1 saatte ara sahne vs. izlemen gayet doğal bir durum. Ayrıca o kadar ara sahne de yoktu diye hatırlıyorum( tekrar bakmam lazım, emin değilim)

Bu oyunun öncesinde 8 kitap 2 oyun var normal yeni bir 'entry'de tanıtmak istemesi, bu yavaşlığı ara sahneleri falan sevmediysenir rdr 2 aldığınızda nasıl bir başlık açacaksınız düşünemiyorum. 😃

Sıkıntı bende mi bilmiyorum, ama oyun bana oynanışı geliştirmemek için oyunu ara sahneye boğmuşlar gibi geldi. Oyunu 1 saat oynayıp iade ettim. 1 Saat'in 10 dakikasında kontrolü elime alabildim. Gerçekten beğenen veya benim gibi düşünen var mı yoksa bu konuda sıkıntı bende mi?
Her oyun herkese güzel gelecek diye bir kaide yok kardeşim, tabiki sıkıntı sende değil. Kız arkadaşımla farklı hesaplardan oynuyorduk, o oyunun hikayesine odaklandı, bende aksiyon kısmına. Oyunlarda alt yazı okumayı sevmediğim için çok nadir oynuyorum. 😄

Witcher 3'ü beğenmediysen RDR2'yi de beğenmezsin ağır oyun hikayesi yavaş ilerliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı