Çözüldü Witcher 3 Kurt kostümü içinde görevi geçilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Lowell1

Decapat
Makaleler
3
Freyanın bahçelerinde kurt kostümü içinde görevi var. Görevde mağaraya gidip kurdu kestim daha sonra kurdu evin içinde de kestim şimdi de oyun Bug'a girdi.
Bahçedeki kurt adamın icabına bak diyor ama hiçbir yerde kurt yok.
Ne yapmam lazım?

Çözüm
Şimdi çözdüm olayı.
Kurtu 1 kere öldürmek lazımmış öldürünce kurt tekrar doğuyor ve etini ona yediriyorsun lanet kalkıyor.
Ben 2 kez öldürdüğüm için kurt kayboldu biraz uzaklaşıp tekrar gelince kurt tekrar doğdu ve kendi etini yedirince görev tamamlandı.
Freyanın bahçelerinde kurt kostümü içinde görevi var. Görevde mağaraya gidip kurdu kestim daha sonra kurdu evin içinde de kestim şimdi de oyun Bug'a girdi.
Bahçedeki kurt adamın icabına bak diyor ama hiçbir yerde kurt yok.
Ne yapmam lazım?
Ben böyle buglara karşı sık sık Quicksave alıyorum eğer böyle bi şey olursa en son save noktasına döner tekrar yaparım, sizde eğer varsa yakındaki save dönüp tekrar yapın şuan o görevi hatırlamıyorum oynayalı epey oldu en net çözümlerden biridir eski save kaçmak. :)

Şimdi çözdüm olayı.
Kurtu 1 kere öldürmek lazımmış öldürünce kurt tekrar doğuyor ve etini ona yediriyorsun lanet kalkıyor.
Ben 2 kez öldürdüğüm için kurt kayboldu biraz uzaklaşıp tekrar gelince kurt tekrar doğdu ve kendi etini yedirince görev tamamlandı.

Çözüm

Geri
Yukarı