Çözüldü Witcher 3 mscvp120.dll ve mscvr120.dll eksik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Naxos

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3'ü açtığım zaman msvcp120.dll ve msvcr120.dll dosyaları bulunamıyor hatası aldım. Bunun üzerine Visual c++'ın bütün versiyonlarını onardım fakat hatayı almaya devam ettim. Bunun üzerine program ekle ve kaldır'dan Visual C++'ları silip, hepsini tekrar yükledim. Ama sorunum çözülmedi. DLL'leri kontrol ederken iki DLL'nin ben Visual C++'yı onarırken de silip yüklerken de yüklenmediğini fark ettim ve DLL'leri tekli biçimde indirip System32 klasörüne attım. Bu sefer de 0xc000007b hatasını almaya başladım. Ne yapmalıyım bilmiyorum, şu an elle attığım DLL'leri sildim, yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

asdasd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format sonrası sorunum çözüldü, dün meşgul olduğum için eve uğrayamadım. Oyunum crackli değil Steam'den alındı :) Konu kilit.
Witcher 3'ün bulunduğu klasörün resmini atar mısın?
Oyunu nereden satın aldın? Steam veya GOG olmadığı kesin.
Yardımların için teşekkür ederim beraber uğraştık ama son çözümü yapmak zorunda kaldım. Format sonrası DirectX ve C++'nın bütün versiyonlarını yükledim ve kontrol ettiğimde hatalı iki DLL'nin otomatik olarak yüklendiğini gördüm. İki hatayı da artık almıyorum.
Son düzenleme:
Format sonrası sorunum çözüldü, dün meşgul olduğum için eve uğrayamadım. Oyunum crackli değil Steam'den alındı :) Konu kilit.
Witcher 3'ün bulunduğu klasörün resmini atar mısın?
Oyunu nereden satın aldın? Steam veya GOG olmadığı kesin.
Yardımların için teşekkür ederim beraber uğraştık ama son çözümü yapmak zorunda kaldım. Format sonrası DirectX ve C++'nın bütün versiyonlarını yükledim ve kontrol ettiğimde hatalı iki DLL'nin otomatik olarak yüklendiğini gördüm. İki hatayı da artık almıyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı