Witcher 3 nasıldır?

1'in grafiklerini gördükten sonra oynamaya değmez dedim oynamadım. Ama Steam'da duruyor.
2'yi 6mbps ile internet ile oynamak yerine Youtube üzerinden bitirdim. ( İndirmek uzun sürüyor. )
3'ü zor bela indirdim 2-3 görev yaptım öylece duruyor. Ama hikayeyi biliyorum.

Ve o kadar da savunulacak bir şey yok. Bazı bölümler öyle salınmış ki, hikaye tutmuyor gibiydi. ( 2 )

En az 1080 Ti ister ve bunla kalmıyor işlemcisi RAM'i var herkes neden buna takıldı anlamadım.
Eğer RTX 2060 ekran kartı 4K çözünürlükte, Ultra ayarlarda 60 FPS verebiliyorsa oyun düşündüğümüz kadar fazla sistem gereksinimi isteyen bir oyun olmayacaktır.

En az 1080Ti imkansız, RTX 2060 zaten 1080Ti'dan daha güçsüz kart. RTX 2060 4K oynatabilecekse nasıl GTX 1080 Ti istiyor en az olarak? Büyük ihtimal en az 8 GB RAM, önerilen olarak 12 veyahut 16 GB RAM isteyecek.

(Tabii canlı yayındayken RTX 2060'ın 4K 60 FPS vereceğini söylediklerini doğru hatırlıyorsam. Yanlış hatırlıyor olabilirim dediğim gibi. Ama her türlü aşırı güçlü bir sistemi minimum olarak belirtmeyeceklerdir.)

Koyu bir Witcher fanı olarak soyledikleriniz yanlış değil yani bu konuda bende size katılıyorum. Bir çok kişi Witcher 1 Witcher 2 ve hatta Witcher 3'u bile oynamadan koru körüne savunma yapabilmekteler. Olaylara ve durumlara tarafsız bakamiyorlar. Witcher 3 şu ana kadar oynayıp beni en çok tatmin eden oyundu. Cunku ben RPG oyunlarını seviyorum. RPG oyunlarını sevmeyen biri Witcher serisinden keyif alacak diye bir şey yok bu kitlenin bir kısmı bunu algılamakta zorlanıyor.
Cyverpunk konusunda ise oyunu uzunca bir süredir bekleyen ve ön sipariş te satın alan biri olarak oynamadan yorum yapmam pek doğru değil. Cunku oyun konusunda beklentim çok yukseldi. Benim gözümde Cyberpunk çıkınca oyun tarihinin Nirvana'si olabilecek potansiyelde lakin bu beklentinin çok yüksek olması ile alakalı oynayınca hayal kırıklığı da yaşayabilirim.
Herkes her tarzda herhangi bir oyunun fanı olabilir ama arkadaşlar fanı olduğunuz oyunu diğer herkes sevecek diye bir şey yok bu konuda insanlara "sen ne anlarsin" vb. cümleler kurmak saygısızlıktır. Fani olduğunuz oyunun iyi niteliklerini savundugunuz gibi kötü niteliklerini de elestirmelisiniz.

Geri
Yukarı