Witcher 3 Kişisel Yorum

brkkc06

Femtopat
Katılım
18 Mart 2021
Mesajlar
11
Yer
Ankara
Witcher 3 çok övmelerinden dolayı birkaç video izleyip aldım ve bugün itibari ile bitirmiş bulunuyorum. Oyun grafik harita oynayış olarak çok güzel. Görevlere gelirsek yaklaşık 100 saate yakın oynayış süresi diyorlar ancak bu size bağlı bir şey. Ana görevleri yaparsanız 15-20 saatte bitirebilirsiniz. Görevler bazıları çok sıkıcı. Şuna git, şuradan şunu al, şunu bul tarzı oyun süresini uzatmak için yapılmış ve bunlar çoğu görevde var. Önerim oyunu aldıktan sonra görevlere Full focus atarak değil, açık dünya olduğundan dolayı haritadan kontrat alıp onlarla beraber yapıp daha zevkli hale gelebiliyor. Mümkün olduğunca fazla bitki toplamaya çalışın ve igni ve benzeri işaretleri çokca kullanın savaş içinde. Tekrardan konuyu toplamak gerekirse Oyun grafik, oynayış, özgünlük anlamında gerçekten güzel görevler sıkabilir ancak sonu için bile oynanır. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi oyunlar.
 

efeekaya

Centipat
Katılım
17 Eylül 2020
Mesajlar
1.437
Makaleler
1
Çözümler
4
Witcher'ın hala herkese hitap etmediğini insanlar anlayamadı. "RPG oyunu knk o" diyenlerin bile RPG türlerini veya eski türe has oyunları bilmemesi üzücü. İnceleme için eline sağlık.
 
KS
B

brkkc06

Femtopat
Katılım
18 Mart 2021
Mesajlar
11
Yer
Ankara
Ana görevlerin hepsi için geçerli değil bence bazı görevler gerçekten güzel.Ancak senin seviyende olan görevler biraz kolay gelebiliyor onu da eklemeden geçmeyim.Birkaç seviye yüksekleri yapınca gerçekten haz veriyor.
"Ana görevler sıkıcı, oyunda kontratları tamamlayarak ilerleyin" diyerek tek bir cümle ile özetleyebilirdiniz bence. Biz de bu kadar uzun bir yazı okumak zorunda kalmazdık. Yine de elinize sağlık.
 

Yeni konular

Yukarı