Witcher 3 oynamak eğlendirmiyor

ayıboğan39

Centipat
Oyunu alalı 1 gün oldu bugün bütün gün oynadım. Oyun oynamak insanı eğlendirmeli ama bu oyunu oynamak bana eziyet oldu. Bugün en az 250 kere ölmüşümdür. Yok vahşi kurt yok öldür yok heyula öldür yok griffinleri öldür devamlı hayali yaratıklarla savaşıyoruz savaşıyoruz başka bir şey yok.

Şu anda sarışın bir Cad'ı ile birlikte vahşi av’ı takip ediyoruz mağara gibi bir yerdeyiz heyulaları öldüremiyorum takıldım kaldım. Kolaya aldım ama canım olmadığı için yine ölüyorum ve hikaye çok karışık. Hiçbir şey anlamadım da o kadar para verdim oyuna. Ben nasıl bu oyundan zevk alırım?

Oyunu alalı 1 gün oldu bugün bütün gün oynadım oyun oynamak insanı eğlendirmeli ama bu oyunu oynamak bana eziyet oldu bugün en az 250 kere ölmüşümdür yok vahşi kurt yok öldür yok heyula öldür yok griffinleri öldür devamlı hayali yaratıklarla savaşıyoruz savaşıyoruz başka bir şey yok.

Şu anda sarışın bir cadı ile birlikte vahşi av’ı takip ediyoruz mağara gibi bir yerdeyiz heyulaları öldüremiyorum takıldım kaldım kolaya aldım ama canım olmadığı için yine ölüyorum ve hikaye çok karışık hiçbir şey anlamadım da o kadar para verdim oyuna ben nasıl bu oyundan zevk alırım

Cozunurluk yukselt. Oyun ilgini cekmiyorsa zevk alamassin,

Oyunu alalı 1 gün oldu bugün bütün gün oynadım. Oyun oynamak insanı eğlendirmeli ama bu oyunu oynamak bana eziyet oldu. Bugün en az 250 kere ölmüşümdür. Yok vahşi kurt yok öldür yok heyula öldür yok griffinleri öldür devamlı hayali yaratıklarla savaşıyoruz savaşıyoruz başka bir şey yok.

Şu anda sarışın bir Cad'ı ile birlikte vahşi av’ı takip ediyoruz mağara gibi bir yerdeyiz heyulaları öldüremiyorum takıldım kaldım. Kolaya aldım ama canım olmadığı için yine ölüyorum ve hikaye çok karışık. Hiçbir şey anlamadım da o kadar para verdim oyuna. Ben nasıl bu oyundan zevk alırım?
İnsandan insana değişir.

Çünkü şu anda oyunun başındasın ve heyulalar kurtlar vs oyunun en basit yaratıkları. Oyundan zevk alacağına eminim dediğin mağarada bende defalarca öldüm alıştıktan sonra çok güzel mekanikleri Fizik motoru vs eğer yan ve ana görevlerdeki konuşmaları atlamadan güzelce okursan belli bir yerden sonra hikaye aşırı ilgi çekici oluyor fakat sürekli aksiyon sürekli bir rage bekliyorsan oyundan iade et çünkü öyle bir oyun değil oyunun hikayesi gereği Witcher'lar bayağı duygusuz en aşırı olaylarda bile monoton tepki veren heriflerdir. Şunu da söyleyeyim oyun ilerledikçe düşman çeşitliliği artıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı