Witcher 3 oynamak eğlendirmiyor

Bencede direkt iade et bende The Witcher dahil Single Player oyunlarından nefret ederim. Nedeni ise çok karışık,zor ve sıkıcı 5 saniyeden fazla Single Player oyun oynamamışımdır. Bence multiplayer oyunlara bir göz at. Bana göre en güzeli multiplayer oyunlar hele arkadaşların oldu mu tadından yenmez!

Banada arkadaşlarım çok tavsiye ediyordu, bu konudan sonra vazgeçtim :D

Yorumlarınız için teşekkür ederim, beni rahatsız eden sadece çok savaş olmasıydı yani diplomasi benim hoşuma gidiyor mesela imparatorla görüşmeye saraya gittiğimiz sahnede çok zevk almıştım bir de witcher 2’nin hikayesini YouTube’den izleyip oynayacağım

Yorumlarınız için teşekkür ederim, beni rahatsız eden sadece çok savaş olmasıydı yani diplomasi benim hoşuma gidiyor mesela imparatorla görüşmeye saraya gittiğimiz sahnede çok zevk almıştım bir de witcher 2’nin hikayesini YouTube’den izleyip oynayacağım
Hikaye 1'le başlıyor. Neyse spoiler vermemek için bir şey yazmıyorum :D

Zorlaya zorlaya 30 saat oynayıp bırakmıştım. Sarmamıştı bir türlü, dövüş mekaniği çok kötü ve hantal gelmişti bana. Kütüphanede gördükçe tekrar bir 40 GB indirip şans versem mi diye düşünüp vazgeçiyorum sürekli.

Geri
Yukarı