Witcher 3 Skellige tahtındaki veraset meselesini çözme

Ciri Riannon

Decapat
Dostlar, çoğu görevi vesaire yaptım. Hjalmar'ı bulup devi öldürdükten sonra Kaer Morhen savaşı için destek istedim. Kendisi kral tacı ile ilgili bir şeyler söyledi. Sonra ise Skellige tahtındaki veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol isimli görev çıktı. Sorun da burada başlıyor ki haritada görev gözükmüyor. Yan görevlerde "kurt kostümü içinde" isimli bir görev var, bunu yaparsam haritada gözükecek mi taht görevi? Ve bu görevi atlayıp direkt sis adasına gitmek istemiyorum ama gidersem ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, çoğu görevi vesaire yaptım. Hjalmar'ı bulup devi öldürdükten sonra Kaer Morhen savaşı için destek istedim. Kendisi kral tacı ile ilgili bir şeyler söyledi. Sonra ise Skellige tahtındaki veraset meselesinin çözülmesine yardımcı ol isimli görev çıktı. Sorun da burada başlıyor ki haritada görev gözükmüyor. Yan görevlerde "kurt kostümü içinde" isimli bir görev var, bunu yaparsam haritada gözükecek mi taht görevi? Ve bu görevi atlayıp direkt sis adasına gitmek istemiyorum ama gidersem ne olur?
Ben oynadığım zamanlar sis adası kısmına gelmeden tüm yan görevleri yaptığım için böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Hjalmar'dan emin değilim ama bazı kişileri yanınıza almazsanız Kaer Morhen savaşının gidişatı bayaa bir değişiyordu.

ben oynadığım zamanlar sis adası kısmına gelmeden tüm yan görevleri yaptığım için böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Hjalmar'dan emin değilim ama bazı kişileri yanınıza almazsanız Kaer Morhen savaşının gidişatı bayağı bir değişiyordu.

Hocam, silah arkadaşları Skellige görevini yapıyorum şu an, bir tek Hjalmar kaldı. O'da tahttan vesaire bahsediyor. O bittikten sonra Velen'e, Nilfgaard'a falan'da uğrayacağım.

Ondan sonra Crach'tan çocuklarına yardım ettiğiniz için ödül almanız lazım Kaer Trolde'ye gidip, ondan sonra görev gelişiyor.

Aynen, Crach'tan ödülü aldıktan sonra siz daha saraydan çıkmadan görev gelişecek. Cerys'e yardım etmenizi öneririm orada.

Şimdi doğru mu anladım hocam, ben Cerys'e yardım ettim. Sonra Hjalmar'a ettim ve taht görevi çıktı fakat ödülü almadığım için görev gözükmüyor. Ödülü aldıktan sonra mı haritada işaret çıkacak? Geri Save atamıyorum maalesef çünkü bayağı ilerledim onun üzerine.

Geri
Yukarı