Witcher 3 son dilek

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Selamlar son dilek görevindeyken "Yennefer: Sanmıştım ki... Benim için yabancı olursun... Sana bakar ve hiçbir şey hissetmem diye düşünmüştüm. Ama hiç de öyle olmadı. Hiçbir şey değişmedi." dedi ben de ben de seni hala seviyorum seçeneğine tıkladım. "Geralt: Çin bizi kandırmış olmadı... Yennefer: Neden? Geralt: Çünkü bende bir şey değişmiş gibi hissetmiyorum. Seni seviyorum yen. Yennefer: Bende seni seviyorum." deyip öpüştüler sonrada işte ilk öpücümüzmüş gibisinden muhabbet geçti şimdi ben Yennefer'i red etmedim değil mi çünkü biraz heyecanlandım aman yanlış seçeneğe bastım gibisinden. Yennefer'in kalbi kırılmadı ve bende Yennefer'i Red etmedim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok, Yennefer'la aşk yaşamak istiyorsanız izlemeniz gereken yol bu. Doğru yapmışsınız.
He tamamdır yani o zaman Blood and Wine ı bitirdiğimde Corve biancoya Yennefer gelecek onu red etmediğim için doğru anladım değilmi ?
Yani şuan hala Yenneferle aşk yaşıyorum dimi bir küslüğümüz yok ? Ve birşey diyeceğim Triss le bir kere öpüşmüştüm bu birşeyi değiştirirmi ?

He tamamdır yani o zaman Blood and Wine ı bitirdiğimde Corve biancoya Yennefer gelecek onu red etmediğim için doğru anladım değilmi ?
Yani şuan hala Yenneferle aşk yaşıyorum dimi bir küslüğümüz yok ? Ve birşey diyeceğim Triss le bir kere öpüşmüştüm bu birşeyi değiştirirmi ?
Evet, o gelicek.

Tamamdır sağolun çok panikliyorum bu tarz kritik yerlerde ondan biraz boş soru sordum kusura bakmayın iyi günler.
Birşey daha soracağım Vesemir amca kaer morhen savaşında her türlü ölüyor değilmi ?

Hayır. Cin'in kendisine yaptığı büyü yüzünden aşık olduğunu düşündüğünden, meğer büyü falan yapmamış aşkımız gerçekmiş diyor yani
Tamamdır sağolun çok panikliyorum bu tarz kritik yerlerde ondan biraz boş soru sordum kusura bakmayın iyi günler.
Birşey daha soracağım Vesemir amca kaer morhen savaşında her türlü ölüyor değilmi ?
Mesajı spoiler içinde yazın uyarı yersiniz.

Geri
Yukarı