Witcher 3 son dilek

Eğer sahirelerle birlikte gemiyle giderken kendisine kalmasını söylemediyseniz değiştirmez.
Yok elveda dedim gitti Dijkstra'ylada atıştık atta aptal mankafa felan dedi gitti.
Hatta Triss korve mi ne öyle bir yere gidiyor diye biliyorum
Ve eğer kal deseydim de bir romantizim sahnesi oluyor diye biliyorum ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam birşey soracağım Keira yı Kaer Morhene çağırmam için illa düzüşmeme gerek varmı ? Yoksa sadece yemek yiyip konuşmam yeterlimi ?
Maalesef Keira'yla da sevişmeniz gerekiyor :D. Sonra Pinter Adası'nda kararınızı veriyorsunuz ama merak etmeyin, oyunda Yennefer ve Triss ile olan ilişkinizi oyunda diğer düzüştüğünüz kadınlar etkilemiyor. Önünüze gelene geçirebilirsiniz yani :D.

Maalesef Keira'yla da sevişmeniz gerekiyor :D. Sonra Pinter Adası'nda kararınızı veriyorsunuz ama merak etmeyin, oyunda Yennefer ve Triss ile olan ilişkinizi oyunda diğer düzüştüğünüz kadınlar etkilemiyor. Önünüze gelene geçirebilirsiniz yani :D.
Owww ben Yennefere ihanet etmek istemem eğer Keira gelmezse birileri ölüyormu veya birşey fark ediyormu ?

Owww ben Yennefere ihanet etmek istemem eğer Keira gelmezse birileri ölüyormu veya birşey fark ediyormu ?
Kaer Morhen'e gönderirseniz oyunun sonlarına doğru faydası dokunuyor. Sevişmiş olmanızın bir zararı yok, Yennefer'ın ruhu bile duymuyor :D. Ama sadık bir sevgili olarak geri kalan karakterlerle opsiyonel olarak sevişmeyebilirsiniz tabii ki.

Kaer Morhen'e gönderirseniz oyunun sonlarına doğru faydası dokunuyor. Sevişmiş olmanızın bir zararı yok, Yennefer'ın ruhu bile duymuyor :D. Ama sadık bir sevgili olarak geri kalan karakterlerle opsiyonel olarak sevişmeyebilirsiniz tabii ki.
Oyun sonlarına doğru nasıl bir faydası oluyor ?

Oyun sonlarına doğru nasıl bir faydası oluyor ?
Siz bayağı spoiler yemek istiyorsunuz :). Belki de biliyorsunuzdur oyunun sonlarına doğru müttefikleri Kaer Morhen'e çağırıp savaş vereceğiz. O savaşta Keira Metz'de oluyor eğer Pinter Adası'nda Kaer Morhen'e gitmesini söylediyseniz.

Siz bayağı spoiler yemek istiyorsunuz :). Belki de biliyorsunuzdur oyunun sonlarına doğru müttefikleri Kaer Morhen'e çağırıp savaş vereceğiz. O savaşta Keira Metz'de oluyor eğer Pinter Adası'nda Kaer Morhen'e gitmesini söylediyseniz.[/ISPOILER

Hocam istediğiniz kadar verin Spoiler sıkıntı değil 2. oynayışım bu zaten bir kere bitirmiştim daha önce. Keira birinin ölmesini veya yaşamasını sağlıyormu veya önemli ana hikayeyi etkileyen birşey yaratıyormu onla düzüşüp kaer morhene çağırınca ?

Geri
Yukarı