Witcher 3 son dilek

Hocam istediğiniz kadar verin Spoiler sıkıntı değil 2. oynayışım bu zaten bir kere bitirmiştim daha önce. Keira birinin ölmesini veya yaşamasını sağlıyormu veya önemli ana hikayeyi etkileyen birşey yaratıyormu onla düzüşüp kaer morhene çağırınca ?
Anladım, o halde istediğim gibi ayrıntıyla anlatabilirim başka soracağınız bir şey olursa. Keira kritik bir değişim sağlamıyor diye düşünüyorum fakat savaş sırasında belli bir kısımda savaşma süresini veya düşman dalga sayısını etkiliyordur belki. Elzem değil, o yüzden Keira'yı almak zorunda değilsiniz. Ben ilk oynayışımda öldürüp ikinci oynayışımda kaleye çağırmıştım.

Şimdi araştırdım da sanırım Keira Lambert'ı ölümden kurtarıyormuş.

Anladım, o halde istediğim gibi ayrıntıyla anlatabilirim başka soracağınız bir şey olursa. Keira kritik bir değişim sağlamıyor diye düşünüyorum fakat savaş sırasında belli bir kısımda savaşma süresini veya düşman dalga sayısını etkiliyordur belki. Elzem değil, o yüzden Keira'yı almak zorunda değilsiniz. Ben ilk oynayışımda öldürüp ikinci oynayışımda kaleye çağırmıştım.

Şimdi araştırdım da sanırım Keira Lambert'ı ölümden kurtarıyormuş.
Hocam lamberti ben ilk oynaşımda kurtarmıştım hemde Keirada yoktu illa Keiraya gerek yok lambert için. O zaman ben sadece Keirayla konuşayım ister gelsin ister gelmesin. Ve hocam birşey daha soracam şimdi ben daha Silah arkadaşları görevine gelmedim şimdi önceden yapsam o akşam yemeği görevini direk gelirmi sonuçta o görevi yapınca direk geliyorlar diye biliyorum .

Hocam lamberti ben ilk oynaşımda kurtarmıştım hemde Keirada yoktu illa Keiraya gerek yok lambert için. O zaman ben sadece Keirayla konuşayım ister gelsin ister gelmesin.
Aynen şimdi okudum ve ben de kurtarmıştım ilk oynayışta. Lambert'ı korumamız gereken ek bir savaş çıkıyormuş orada Lambert'ı kurtarmış oluyormuşuz.

Bu arada yemeğe çıkıp Keira ile yatmama seçeneği varmış sanırım. Ben önüme gelenle yattığımdan fark edememişim :D.

aynen şimdi okudum ve ben de kurtarmıştım ilk oynayışta. Lambert'ı korumamız gereken ek bir savaş çıkıyormuş orada Lambert'ı kurtarmış oluyormuşuz.

bu arada yemeğe çıkıp keira ile yatmama seçeneği varmış sanırım. Ben önüme gelenle yattığımdan fark edememişim :D.

ben yatmasam da gelir mi ki acaba :D Bir şey soracağım bir de şimdi Kaer Morhen savaşında bize yardıma Zoltan da geliyor ya ben onun görevini yaptım o kendiliğinden mi gelecek yoksa sadece haber vermem yetecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
QWEPKQEWKLFÖASPLDFASÖ Ben yatmasam da gelir mi ki acaba bir şey soracam bir de şimdi Kaer Morhen savaşında bize yardıma Zoltan da geliyor ya ben onun görevini yaptım o kendiliğinden mi gelecek yoksa sadece haber vermem yetecek mi ?
Görevlerini yapmanız ardından savaştan önce tüm müttefikleri çağırmak üzere ayrı bir görev geliyor diye hatırlıyorum. Gidip Zoltan'ı da ayrıca çağırmak gerekiyor bu durumda.

Görevlerini yapmanız ardından savaştan önce tüm müttefikleri çağırmak üzere ayrı bir görev geliyor diye hatırlıyorum. Gidip Zoltan'ı da ayrıca çağırmak gerekiyor bu durumda.
O zaman direk keira nında akşam yemeği görevini yaparsam çağırmam yeter.

Akşam yemeği görevini diğer biçimde yapmadığımdan tam olarak nereye sürüklendiğini bilmiyorum ama denemeye değer tabii ki.
O zaman şu uma yı dönüştürüp Keira nın yanına go brr
Akşam yemeği görevini diğer biçimde yapmadığımdan tam olarak nereye sürüklendiğini bilmiyorum ama denemeye değer tabii ki.
Hocam birşey daha soracağım alakasız ama Vesemir amca her türlü ölüyor değilmi ?

Evet, Vesemir'in ölmesi hikayenin bir parçası. Engellenemiyor maalesef.

Off keşke onu bir şekilde kurtara bilseydik aşırı üzülüyorum o ölünce yani bir kurtarma yoluda yokki pff.
Maalesef Keira'yla da sevişmeniz gerekiyor :D. Sonra Pinter Adası'nda kararınızı veriyorsunuz ama merak etmeyin, oyunda Yennefer ve Triss ile olan ilişkinizi oyunda diğer düzüştüğünüz kadınlar etkilemiyor. Önünüze gelene geçirebilirsiniz yani :D.
Hocam Keirayla yattım .D Gözüme güzel gözüktü ama yani bir etkileme yaşamaz dimi Yenneferle ilişkimde ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı